"Hawkeye" – jest zwiastun serialu! Jeremy Renner i Hailee Steinfeld szaleją w świątecznym Nowym Jorku

"Hawkeye" (Fot. Marvel/Disney+)

Clint Barton powróci w tym roku na nasze ekrany w serialu "Hawkeye", a towarzyszyć mu będzie młodziutka następczyni – Kate Bishop. Zobaczcie ten duet w pierwszym zwiastunie.

Wszystkie seriale z MCU do tej pory okazywały się ogromnym sukcesem i nic nie wskazuje, żeby w tym przypadku miało być inaczej. Marvel pokazał widowiskowy zwiastun składającej się z sześciu odcinków produkcji "Hawkeye", która będzie mieć premierę 24 listopada na Disney+.

Hawkeye – zwiastun serialu Marvela i Disney+

W serialu, którego akcja będzie dziać się po wydarzeniach z filmu "Avengers: Koniec gry", powróci dobrze znany fanom kinowego uniwersum Marvela Clint Barton (Jeremy Renner). Towarzyszyć mu będzie młoda następczyni i zarazem jego największa fanka na świecie – Kate Bishop (Hailee Steinfeld, "Dickinson"). Zwiastun zapowiada rozrywkę na najwyższym poziomie – jest mnóstwo akcji, sporo humoru i chemii między postaciami, a do tego klimat świątecznego Nowego Jorku.

W serialu wystąpią także m.in. Alaqua Cox jako Echo; Vera Farmiga jako Eleanor Bishop, matka Kate; Tony Dalton jako Jacques Duquesne, mentor Clinta Bartona, który nauczył go używania łuku; Fra Fee jako płatny zabójca zwany Clownem; a także Zahn McClarnon jako ojciec Echo. Pojawi się również Florence Pugh jako Yelena Belova z filmu "Czarna Wdowa".

Głównym scenarzystą serialu jest Jonathan Igla ("Mad Men", "Sorry for Your Loss"), który go stworzył do spółki z Rhysem Thomasem ("Documentary Now"!) i duetem reżyserek Bert and Bertie ("Troop Zero", "Kidding", "Wielka").

Premiera serialu Hawkeye 24 listopada na Disney+

Hawkeye serial

REKLAMA