3. sezon "Sukcesji" wreszcie ma dokładną datę premiery. Mniej odcinków niż w poprzednich sezonach!

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Równo dwa lata po finale poprzedniej serii powróci z 3. sezonem "Sukcesja". HBO podało datę premiery, mamy też plakat, na którym Logan i Kendall wymieniają się władczymi spojrzeniami.

To już pewne i oficjalne – "Sukcesja" powróci 17 października w USA i dzień później w Polsce. Co oznacza, że 3. sezon będzie miał premierę dokładnie dwa lata po finale 2. sezonu. HBO ogłosiło również, że będzie to nieco krótszy sezon – podczas gdy oba poprzednie liczyły po 10 odcinków, teraz zobaczymy ich tylko dziewięć.

Sukcesja – rodzinna wojna Royów w 3. sezonie

Logan (Brian Cox), zaatakowany w finale 2. sezonu przez swojego zbuntowanego syna Kendalla (Jeremy Strong), znajdzie się teraz w niebezpiecznej pozycji. Na początku 3. sezonu zobaczymy, jak walczy, by zabezpieczyć wszelkie sojusze – rodzinne, polityczne i finansowe. Napięcia rosną, a zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową – którą dobrze zapowiada plakat pokazany przez HBO. Kto wygra tę okrutną rodzinną grę w szachy?

Sukcesja sezon 3 kiedy premiera

Do obsady dołączyło kilka nowych osób. Alexander Skarsgård zagra rolę Lukasa Matssona, odnoszącego sukcesy i mającego skłonności do konfrontacji prezesa firmy z branży IT. Adrien Brody wcieli się w postać Josha Aaronsona, miliardera i aktywisty, który odegra kluczową rolę w walce o Waystar. Hope Davis ("Your Honor") zagra Sandi Furness, córkę Sandy'ego Furnessa (Larry Pine), rywala Logana.

W serialu pojawią się także Sanaa Lathan ("The Affair") jako Lisa Arthur, nowojorska prawniczka z koneksjami; Linda Emond ("Lodge 49", "Madam Secretary") jako starsza doradczyni w Białym Domu; oraz koreańska wokalistka i aktorka Jihae w roli wpływowej konsultantki PR. Awans do stałej obsady otrzymali Justine Lupe (serialowa Willa), David Rasche (Karl Muller, CFO firmy Waystar) i Fisher Stevens (Hugo Baker, spec Waystar od zarządzania kryzysowego).

Pierwszy teaser nowej "Sukcesji" znajdziecie tutaj – 3. sezon jeszcze nie ma pełnego zwiastuna.

Sukcesja sezon 3 – premiera 18 października na HBO

REKLAMA