Comic-Con: Zobaczcie cały panel "Supernatural"

"Supernatural" (Fot. CW)

"Supernatural" (Fot. CW)

Na Comic-Conie 2012 nie mogło zabraknąć "Supernatural". Mamy dla Was wideo z panelu, a jeśli nie macie czasu oglądać, znajdziecie też u nas spoilery w telegraficznym skrócie.

Ekipa "Supernatural" po raz kolejny zaprezentowała się na Comic-Conie w San Diego. Pojawili się twórcy, a także najważniejsi aktorzy: Jensen Ackles, Jared Padalecki, Misha Collins, Mark Sheppard i Jim Beaver. Cóż ciekawego zdradzili oni podczas panelu?

Dowiedzieliśmy się, że Dean bardzo szybko powróci z czyśćca. Jak to się stanie? To będzie ciekawa historia, którą poznamy we flashbackach w trakcie 8. sezonu "Supernatural". Czyściec będzie miejscem spotkań, konfliktów i innych rzeczy, które wpłyną na przyszłość na różne sposoby. Będzie bardzo dziwnym i ważnym miejscem.

Czas spędzony osobno wpłynie na dynamikę relacji między braćmi. Każdy z nich będzie dźwigać to, co mu się przydarzyło, relacje zawarte w tym czasie będą bardzo ważne. Wiadomo, że Sam spotka miłość (zagra ją Liane Balaban) w nowej serii. A co z Deanem? Jak powiedział Ackles: "Myślę, że jedyną prawdziwą miłością Deana jest auto".

Co z Castielem? Misha Collins nie mógł wiele na ten temat powiedzieć, więc tylko zażartował: "Wyszedł na piwo, ale wkrótce wróci". A co z Bobbym, skoro Jim Beaver pojawił się na panelu? "Możecie to odczytywać, jak chcecie. Wszystko jest możliwe!".

I wreszcie Crowley. Jak powiedział Sheppard: "Crowley zasadniczo jest tym, co przydarza się ludziom, kiedy nie zwracają uwagi". I dalej: "Myślę, że relacja chłopaków z Crowleyem jest dobra, owocna. Ale myślę, że w tym roku może być malutki problem, bo my będziemy tak jakby uganiać się za tą samą rzeczą".

A za czym będą się uganiać? Jaki będzie wątek główny 8. serii? "Poszukiwacze zaginionej Arki". Innymi słowy bracia będą mieli jasny cel. Będą szukać czegoś bardzo im bliskiego i drogiego. Będzie to bardzo osobiste.

"Supernatural" powraca z 8. sezonem 3 października, a tymczasem zapraszam do obejrzenia panelu z Comic-Conu.

REKLAMA