"Słodkie Magnolie" pełne niespodzianek w 2. sezonie. JoAnna Garcia Swisher zdradza, co nas czeka dalej

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

Niedawno zakończyły się zdjęcia do 2. sezonu "Słodkich Magnolii". Co będzie czekać przyjaciółki z Serenity? JoAnna Garcia Swisher zdradziła, że sama jest zaskoczona tym, co się wydarzy.

"Słodkie Magnolie" to serialowa adaptacja serii książek Sherryl Woods. Netfliksowa wersja zadebiutowała w maju zeszłego roku. Serial przedstawia losy Maddie Townsend  i jej przyjaciółek z w małego miasteczka w Karolinie Południowej.

Słodkie Magnolie – JoAnna Garcia Swisher o 2. serii

1. sezon zakończył się niezłym cliffahangerem. JoAnna Garcia Swisher nie ukrywa, że nowe odcinki będą pełne emocji.

– Nie mogę się doczekać, aż fani będą mogli zobaczyć 2. sezon, bo to jak wciśnięcie gazu do dechy i czyste szaleństwo. Ale myślę, że stanie się to raczej prędzej niż później, nie będziemy czekać latami. I myślę, że warto będzie poczekać – powiedziała w rozmowie z People.

Słodkie Magnolie 2 sezon co nas czeka

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

Przypomnijmy, co działo się w finale 1. sezonu. Po szkolnym balu doszło do bójki i wypadku samochodowego, jednak nie wiadomo, kto dokładnie przebywał w samochodzie podczas wypadku. Aktorka powiedziała, że będzie to znaczący wątek w nowych odcinkach:

– To jeden z wielu bardzo dramatycznych momentów w 2. sezonie – zdradziła.

Swisher powiedziała także, że sama była naprawdę zaskoczona tym, co spotka bohaterki w 2. sezonie. A co na ten temat miała do powiedzenia twórczyni serialu Sheryl J. Anderson? Przypomnijmy jej słowa:

– Ludzie wydają się bardzo cieszyć na myśl o 2. sezonie i cieszę się, że ta wiadomość trochę złagodziła stres, który czuli po tym, jak zakończył się 1. sezon. Mam nadzieję, że będą mogli być trochę bardziej cierpliwi, wiedząc, że odpowiedzi zdecydowanie nadchodzą, tak szybko jak tylko się da. (...) Długo się zastanawialiśmy nad tym, co się wydarzy, kiedy wrócimy, zanim zdecydowaliśmy się zakończyć sezon w ten sposób. Nie chcieliśmy zapędzić się w kozi róg, a potem dostać zamówienie i zastanawiać się: "O, a co teraz?" – powiedziała.

słodkie magnolie sezon 2

"Słodkie Magnolie" (Fot. Netflix)

Co jeszcze nas czeka? Helen (Heather Headley) rozstała się z partnerem, jednak nadal pragnie mieć dziecko, zaś Dana (Brooke Elliot) będzie starać się utrzymać swój biznes. Dodatkową przeszkodą będzie fakt, że chłopak zatrudniony w kuchni prawdopodobnie jest jej synem, którego oddała niedługo po narodzinach.

Netflix wcześniej ogłosił, że premiera 2. sezonu "Słodkich Magnolii" planowana jest na 2022 rok.

Słodkie Magnolie – 2. sezon w 2022 roku na Netflix

REKLAMA