"Narcos: Meksyk" zakończy się wraz z 3. sezonem. Premiera już tej jesieni – zobaczcie zapowiedź i zdjęcia

"Narcos: Meksyk" (Fot. Netflix)

Netflix zapowiedział na listopad premierę 3. sezonu "Narcos: Meksyk". Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że będzie to już ostatnia seria. Zobaczcie pierwszy zwiastun i zdjęcia.

"Narcos: Meksyk" to kolejny serial, który znikł na dłużej z naszych ekranów. 2. sezon oglądaliśmy w lutym 2020 roku, a 3. sezon będzie mieć premierę 5 listopada. Jednocześnie Netflix poinformował, że na tym serial już się zakończy.

Narcos: Meksyk – koniec serialu po 3. sezonie

W pierwszym teaserze widzimy, co się dzieje po rozpadzie przemytniczego imperium Féliksa Gallardo (Diego Luna). Rozpoczynający się konflikt to wojna, która na zawsze zmieni Meksyk i handel narkotykami. Akcja 3. sezonu "Narcos: Meksyk" będzie dziać się w latach 90., kiedy rozpoczyna się globalizacja narkobiznesu.

Podczas gdy teraz już niezależne kartele walczą o przetrwanie w czasach politycznych wstrząsów i eskalacji przemocy, wyrasta nowe pokolenie meksykańskich królów. Ale w tej wojnie pierwszą ofiarą jest prawda – a każde aresztowanie, morderstwo i nalot tylko oddala prawdziwe zwycięstwo.

Na nasze ekrany powrócą znani z poprzednich sezonów "Narcos Meksyk" Scoot McNairy, José María Yázpik, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa.

Dołączą do nich Luis Gerardo Méndez ("Aniołki Charliego") jako policjant z Juarez, który ma dylemat moralny; Alberto Guerra ("Crime Diaries: The Candidate") jako niezależny handlarz narkotyków, który jest wciąż o krok przed innymi; Luisa Rubino ("Simply Maria") w roli ambitnej, idealistycznej dziennikarki; a także Benito Antonio Martínez Ocasio (raper Bad Bunny) jako członek gangu Narco Juniors składającego się z bogatych dzieciaków z koneksjami.

Współtwórca serialu Carlo Bernard przejął w tym sezonie obowiązki showrunnera – wcześniej pełnił je twórca "Narcos" Eric Newman. Jako reżyser dwóch odcinków do ekipy powrócił Wagner Moura, odtwórca roli Pabla Escobara w "Narcos".

Narcos: Meksyk – 3. sezon od 5 listopada na Netflix

REKLAMA