Nowa "Plotkara" wreszcie ma datę premiery na HBO GO. A razem z nią na platformie wyląduje oryginalny serial

"Plotkara" (Fot. HBO Max)

HBO GO zapowiedziało na jesień polską premierę nowej "Plotkary". Wraz z rebootem na platformie pojawią się wszystkie sezony oryginalnego serialu z Leighton Meester i Blake Lively.

Fani serialu "Plotkara" już mogą szykować się na gigantyczny binge-watching. 26 października na HBO GO pojawią się wszystkie sezony oryginalnego serialu, emitowanego w latach 2007-2012, jak również dotychczasowe odcinki nowej wersji.

Nowa Plotkara – gdzie obejrzeć serial online?

Nowa "Plotkara" to produkcja HBO Max, która przenosi nas z powrotem na Upper East Side. Akcja dzieje się dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji – śledzimy poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. Każdy ich krok opisywany jest już nie na blogu, a w mediach społecznościowych. "Plotkara" przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat w social mediach, jak i w samym krajobrazie Nowego Jorku.

Główne role w nowej "Plotkarze" grają Jordan Alexander ("Rookie Blue"), Whitney Peak ("Chilling Adventures of Sabrina"), Emily Alyn Lind ("Zemsta"), Thomas Doherty ("Legacies"), Tavi Gevinson ("Scream Queens"), Adam Chanler-Berat ("It Could Be Worse"), Zion Moreno ("Pazury"), Eli Brown ("Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki"), Johnathan Fernandez ("Zabójcza broń") i broadwayowski aktor Jason Gotay. Jako głos Plotkary i zarazem narratorka całej historii powraca Kristen Bell.

Showrunnerem serialu jest Joshua Safran, producent oryginalnej "Plotkary". W ekipie znajduje się także duet jej twórców, Josh Schwartz i Stephanie Savage.

Plotkara – premiera 26 października na HBO GO

REKLAMA