"Sukcesja" – zwiastun 3. sezonu. Royowie skaczą sobie do gardeł, a kuzynowi Gregowi został już tylko cyjanek

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Obłąkany Kendall, pigułki cyjanku i Logan zamieniający się w pie***oną bestię to tylko niektóre z atrakcji ze zwiastuna 3. sezonu "Sukcesji". Uciekajcie, zanim zostaniecie lunchem Royów.

"Sukcesja" powraca i dwóch rzeczy możemy być pewni: w ciągu tych wielu miesięcy, kiedy ich nie oglądaliśmy, Royowie nie stali się ani trochę lepszymi ludźmi, a twórca serialu Jesse Armstong wciąż pisze najlepsze obelgi w telewizji. Cała reszta to jeden wielki chaos, którego zakończenia nie sposób w tym momencie przewidzieć.

Sukcesja sezon 3 – wojna Royów w zwiastunie

Akcja 3. sezonu "Sukcesji" będzie działa się jakiś czas po konferencji prasowej Kendalla (Jeremy Strong), na której publicznie oskarżył on swojego ojca Logana (Brian Cox) o wszystko, co najgorsze. Zwiastun nie zdradza większych spoilerów, poza tym że stawki tylko wzrosną i każdy z tej koszmarnej rodziny będzie miał prawo bać się każdego. W pewnym momencie do gry wchodzą nawet pigułki z cyjankiem, a przynajmniej tak myśli nieszczęsny kuzyn Greg (Nicholas Braun).

Logan, aka pie***ona bestia, znajdzie się teraz w wyjątkowo niebezpiecznej pozycji. Na początku 3. sezonu zobaczymy, jak walczy, by zabezpieczyć wszelkie sojusze – rodzinne, polityczne i finansowe. Napięcia rosną, a zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową. Kto wygra tę okrutną grę?

Do obsady dołączyło kilka nowych osób. Alexander Skarsgård zagra rolę Lukasa Matssona, odnoszącego sukcesy i mającego skłonności do konfrontacji prezesa firmy z branży IT. Adrien Brody wcieli się w postać Josha Aaronsona, miliardera i aktywisty, który odegra kluczową rolę w walce o Waystar. Hope Davis ("Your Honor") zagra Sandi Furness, córkę Sandy'ego Furnessa (Larry Pine), rywala Logana.

W serialu pojawią się także Sanaa Lathan ("The Affair") jako Lisa Arthur, nowojorska prawniczka z koneksjami; Linda Emond ("Lodge 49", "Madam Secretary") jako starsza doradczyni w Białym Domu; oraz koreańska wokalistka i aktorka Jihae w roli wpływowej konsultantki PR. Awans do stałej obsady otrzymali Justine Lupe (serialowa Willa), David Rasche (Karl Muller, CFO firmy Waystar) i Fisher Stevens (Hugo Baker, spec Waystar od zarządzania kryzysowego).

Sukcesja sezon 3 – premiera 18 października na HBO

REKLAMA