7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Amerykańscy senatorzy w "Parks and Recreation". Aktorka z "Trawki" dołącza do obsady "Revenge". Nowa aktorka w "Suits". Nowy plakat "The Mob Doctor. A poza tym "Continuum", "Chirurdzy", "Pretty Little Liars". Uwaga na spoilery, zwłaszcza dotyczące "Revenge", "Suits" i "Parks & Rec"!

1. "Parks and Recreation" jedzie do Waszyngtonu. W premierowym odcinku 5. sezonu "Parks & Rec", "Ms. Knope Goes To Washington", Leslie i Ben pojadą do stolicy. Jak donosi TVLine, na początku sezonu w serialu pojawią się prawdziwi senatorzy amerykańscy: Barbara Boxer (California), były kandydat na prezydenta John McCain (Arizona) i Olympia Snowe (Maine). Zagrają oni samych siebie, a zobaczymy ich na przyjęciu, na które pójdą Ben (Adam Scott) i Leslie (Amy Poehler). Prawdopodobnie będzie ono miało miejsce w 2. odcinku, ale pierwszy też będzie rozgrywał się w Waszyngtonie. "Parks & Rec" powraca 20 września.

2. Mama Emily z "Revenge" wybrana. Zgadywanka, kto wcieli się w cudownie zmartwychwstałą mamę Emily Thorne przez kilka tygodni zajmowało fanów i dziennikarzy. I oto jest. TVLine informuje, że zagra ją Jennifer Jason Leigh, którą znamy jako Jill, starszą siostrę Nancy z "Trawki". Jak Wam się podoba ten wybór?

3. Jak trzyma się "Continuum"? Kanadyjski serial "Continuum" to jedna z najciekawszych premier tego lata. Debiut w stacji Showcase miała niezwykle mocny - premierę oglądało 900 tys. osób. Potem spadło - najbardziej dołował 4. odcinek (389 tys.). Odcinek 7. widziało 427 tys. Kanadyjczyków i wydaje się, że lepiej już nie będzie.

4. Nowa aktorka w "Suits". Elisabeth Hower ("I Just Want My Pants Back") wkrótce pojawi się w "Suits". Zadebiutuje w odcinku z 23 sierpnia i zagra większą rolę - Tess, dawną przyjaciółkę Mike'a z dzieciństwa i jego nową miłość.

5. Adam Lambert w "Pretty Little Liars". W halloweenowym odcinku 3. serii "PLL" pojawi się znany z "Idola" Adam Lambert. Zagra samego siebie i wykona dwa utwory.

6. Jordana Spiro ma krew na rękach. 17 września zadebiutuje "The Mob Doctor", a tymczasem TVLine publikuje plakat promujący serial.

7. Camilla Luddington w "Chirurgach". Znana ostatnio z "True Blood" Camilla Luddington zagra młodą lekarkę w 9. sezonie "Grey's Anatomy". Jej rola została określona jako powracająca.

REKLAMA