Poranek na kacu w teaserze "The Sex Lives of College Girls" – nowego serialu HBO Max od Mindy Kaling

"The Sex Lives of College Girls" (Fot. HBO Max)

Jak wygląda życie studentek prestiżowej uczelni? Poza nauką i poszukiwaniem własnej tożsamości, nie brakuje seksu. I tę właśnie stronę pokaże serial komediowy od Mindy Kaling.

HBO Max podzieliło się pierwszym teaserem "The Sex Lives of College Girls". Twórcami serialu są Mindy Kaling i Justin Noble, których netfliksowy serial  "Jeszcze nigdy..." cieszy się ogromną popularnością. Tym razem z liceum przeniesiemy się na studencki kampus.

The Sex Lives of College Girls – teaser serialu

Historia skupi się wokół czterech studentek pierwszego roku Essex College. Pochodzące z różnych środowisk dziewczyny zostają przydzielone do wspólnego pokoju i od tego momentu zaczyna się ich przygoda na uczelni. Ta ekipa to połączenie sprzeczności i hormonów. Bohaterki są równie kochane, co denerwujące, tak jak ich nowe, wolne życie na kampusie.

W rolach głównych wystąpią Pauline Chalamet ("The King of Staten Island"), Amrit Kaur ("The D Cut"), Renée Rapp ("Mean Girls: Musical") i Alyah Chanelle Scott ("Stars in the House"). W obsadzie znajduje się także Gavin Leatherwood, znany z "Chilling Adventures of Sabrina", oraz Chris Meyer, Ilia Isorelýs Paulino, Lauren Spencer i Renika Williams.

Mindy Kaling i Justin Noble wzięli udział w panelu TCA, podczas którego nie zabrakło szczerych wypowiedzi na temat serialu. Produkcja nie jest autobiograficzna, jednak część ich wspomnień ze studiów znalazła swoje miejsce w historii.

– Wygląda na to, że młode kobiety i ich seksualne wyczyny interesują mnie bardziej, niż sądziłam. Moje seriale i projekty mają jedną rzecz wspólną – są to młode kobiety, które mają wielkie osobowości i wielkie ambicje. W zwykłym serialu, może być jedna taka postać, [ale] ja chciałam pokazać cztery młode kobiety, które pojawiają się ze swoim naprawdę silnym punktem widzenia – powiedziała Kaling.

Współtwórczyni zdradziła również, że "The Sex Lives of College Girls" poruszy także poważniejsze tematy, takie jak nierówności społeczno-ekonomiczne, z którymi muszą mierzyć się studenci.

Premiera The Sex Lives of College Girls 18 listopada w USA

REKLAMA