Walka o przetrwanie w zwiastunie "Koszmaru minionego lata". Nadchodzi serialowa wersja kultowego slashera

"Koszmar minionego lata" (Fot. Amazon Prime Video)

"Koszmar minionego lata" to kultowy slasher, który teraz za sprawą Amazona powróci w formie serialu. Jedno jest pewne – nikt nie może czuć się bezpiecznie. Zobaczcie zwiastun!

Tegoroczne Halloween spędzimy z młodzieżowym serialem "Koszmar minionego lata". Produkcja platformy Amazon Video, oparta o kultowy film Kevina Williamsona z 1997 roku, właśnie dostała pełny zwiastun. Premiera planowana jest na 15 października – wtedy pokazane zostaną cztery pierwsze odcinki serialu. Kolejne będą dodawane co tydzień, zaś finał zobaczymy 12 listopada.

Koszmar minionego lata – nowy zwiastun serialu

Tak jak w oryginalnym slasherze, akcja skupi się na grupie przyjaciół, którzy rok po tym jak spowodowali tragiczny wypadek samochodowy w klasie maturalnej, zaczynają dostawać groźby. Ktoś wie, co wydarzyło się tamtej nocy i zamierza się zemścić. Bohaterowie nie mają zamiaru czekać i próbują ustalić, kto ich ściga. Odkrywając mroczne sekrety swojego miasteczka, ściągają na siebie jeszcze większe niebezpieczeństwo. Zegar tyka i nikt nie może czuć się bezpiecznie.

Twórczynią i producentką wykonawczą serialu jest Sara Goodman ("Specjalistki"). W rolach głównych występują Madison Iseman ("Anabelle wraca do domu"), Bill Heck ("Locke & Key"), Brianne Tju ("Lekkie jak piórko"), Fiona Rene ("Stumptown"), Cassie Beck ("Elementary") oraz Brooke Bloom ("Grzesznica").

Amazon podzielił się już wcześniej teaserem i pierwszymi zdjęciami z serialu – zajrzyjcie tutaj.

Koszmar minionego lata – premiera 15 października na Amazon Prime Video

REKLAMA