6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

Zupełnie nowa Rachel w "Glee". Nowa aktorka w "American Horror Story". Aktorka z "The Nine Lives of Chloe King" w "Pamiętnikach wampirów". A oprócz tego "The Newsroom", "The Mindy Project", "The New Normal".

1. Clea Duvall w "American Horror Story". Znana z "Carnivale" Clea Duvall zagra w 2. sezonie "American Horror Story". TVLine na razie nie wie, kim będzie jej postać, wiadomo tylko, że pojawi się we wspólnych scenach z Sarah Paulson. Zdjęcia do 2. sezonu "AHS" już ruszyły.

2. "Glee" przedstawi nową Rachel. 13 września powraca "Glee". Michael Ausiello donosi, że tytuł premiery 4. sezonu to "The New Rachel". Co oznacza, że zobaczymy odmienioną Rachel w Nowym Jorku. Tę bohaterkę czeka wiele wyzwań na początku nowej serii.

3. Grace Phipps w "Pamiętnikach wampirów". Znana z "The Nine Lives of Chloe King" Grace Phipps zagra w 4. serii "Pamiętników wampirów" 16-letnią April, która wróci do Mystic Falls, po tym jak zmarł jej ojciec. Kiedyś tu mieszkała, więc zna rodzeństwo Gilbertów. "Pamiętniki wampirów" wracają 11 października. Grace pojawi się w 2. odcinku.

4. "The Newsroom" z nowymi scenarzystami. Aaron Sorkin przejął się krytyką i wymienia scenarzystów od 2. sezonu. HBO wypuściło oświadczenie, w którym jest napisane, że to nic niezwykłego, każdy serial czasem potrzebuje nowych ludzi. Mówi się jednak, że wylecieli wszyscy scenarzyści. "The Newsroom" ma już zamówienie na 2. sezon.

5. Plakat promujący "The Mindy Project". Serwis EW zaprezentował plakat promujący serial Mindy Kaling, który zadebiutuje 25 września na antenie stacji FOX.

6. Protest przeciwko "The New Normal". Normalność wg Ryana Murphy'ego - czyli jego nowy serial, "The New Normal", opowiadający o gejowskiej parze i matce surogatce ich dziecka - nie podoba się organizacji One Million Moms, która nawołuje do jego bojkotu. Organizacja twierdzi, że ta strategia zadziałała w przypadku "The Playboy Club" - po ich nawoływaniach reklamodawcy zaczęli odchodzić. Szczerze mówiąc, ja nie pamiętam żadnej wielkiej afery z reklamodawcami w przypadku tego serialu, pamiętam jedynie, że był po prostu kiepski. A "The New Normal" zapowiada się całkiem, całkiem.