Tegoroczne święta spędzimy z "Emily w Paryżu" – zapowiedź i data premiery 2. sezonu serialu Netfliksa

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Szykujcie się na grudniową wyprawę do Paryża i Saint-Tropez! Netflix wypuścił teaser 2. sezonu "Emily w Paryżu" – a przy okazji poznaliśmy także datę premiery nowych odcinków.

Gotowi na kolejną wizytę w słodziutkim królestwie eskapizmu, zwanym dla niepoznaki Paryżem? Netflix ogłosił, że 22 grudnia obejrzymy 2. sezon komedii romantycznej "Emily w Paryżu", w którym oprócz francuskiej stolicy odwiedzimy też równie bajkowe Saint-Tropez.

Emily w Paryżu sezon 2 – zobaczcie zapowiedź

Nowe odcinki serialu zagłębią się bardziej w trójkąt miłosny Emily (Lily Collins) z Gabrielem (Lucas Bravo) i jego dziewczyną Camille (Camille Razat). Emily będzie próbowała poświęcać więcej czasu na pracę, aby nie myśleć o miłosnym galimatiasie, który spowodowała – przynajmniej dopóki nie spotka denerwującego, ale i intrygującego imigranta na zajęciach z języka francuskiego.

Lucien Laviscount (Katy Keene", "Scream Queens") zagra Alfiego – sarkastycznego, uroczego cynika, który nie zamierza mówić po francusku ani zanurzać się we francuskiej kulturze. On i panna Cooper mają antagonistyczną relację, która przekształci się w coś więcej, w miarę jak sezon się będzie się rozwijać. Tutaj zobaczycie zdjęcie pary w romantycznych okolicznościach przyrody.

Oprócz Luciena Laviscounta do obsady w 2. sezonie "Emily w Paryżu" dołączyli Jeremy O. Harris ("Slave Play") i francuski aktor Arnaud Binard – obaj w rolach gościnnych. Nowa seria, podobnie jak poprzednia, będzie liczyć 10 odcinków.

2. sezon Emily w Paryżu od 22 grudnia na Netfliksie

REKLAMA