"Wikingowie: Walhalla" – zobaczcie zapowiedź serialu. Nowe pokolenie wojowników rusza na podbój świata

"Wikingowie: Walhalla" (Fot. Netflix)

Netflix wypuścił pełen rozmachu teaser serialu "Wikingowie: Walhalla". Jest akcja, otwarte morze i nowi wojownicy, jak Leif Erikson czy Wilhelm Zdobywca, gotowi ruszyć na podbój świata.

Świat wojowników z Północy powraca w nowej odsłonie. "Wikingowie: Walhalla" to produkcja Netfliksa, której akcja będzie rozgrywać się sto lat po wydarzeniach z oryginalnych "Wikingów" telewizji History.

Wikingowie: Walhalla – zobaczcie teaser serialu

Bohaterami nowego serialu będą słynni wojownicy, jak Leif Erikson, Freydis, Harald III Srogi czy Wilhelm Zdobywca, książę Normandii. "Wikingowie: Walhalla" pokażą, jak wytyczają oni nowe ścieżki, walcząc o przetrwanie w nieustannie zmieniającej się Europie. Spodziewajcie się pełnych rozmachu bitew, hektolitrów krwi i charyzmatycznych postaci.

W obsadzie serialu znajdują się Sam Corlett ("Chilling Adventures of Sabrina"), Frida Gustavsson ("Swoon"), Leo Suter ("The Liberator"), Bradley Freegard ("Keeping Faith"), Jóhannes Jóhannesson ("Przeklęta"), Laura Berlin ("Immenhof – The Adventure of a Summer"), David Oakes ("The Pillars of the Earth") i Caroline Henderson ("Tuya Siempre").

Showrunnerem i scenarzystą jest Jeb Stuart ("Ścigany"), a jednym z producentów – Michael Hirst, twórca oryginalnych "Wikingów".

Wikingowie: Walhalla – premiera w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA