Marty i Wendy skąpani we krwi w zapowiedzi 4. sezonu "Ozark". Kiedy premiera finałowych odcinków?

"Ozark" (Fot. Netflix)

Netflix zapowiada 4. sezon serialu "Ozark", który będzie podzielony na dwie części. Zobaczcie, jak Byrde'owie zmywają z siebie krew i dowiedzcie się, kiedy premiera finałowej serii.

"Ozark" dobiega końca, ale na szczęście będzie to bardzo długie pożegnanie. Premiery 4. sezonu możemy spodziewać się w 2022 roku, przy czym będzie on dłuższy od poprzednich. Finałowa seria ma składać się nie z 10, tylko z 14 odcinków, podzielonych na dwie części po siedem odcinków każda.

Ozark sezon 4 – zobaczcie zapowiedź serialu

Netflix pokazał pierwszą zapowiedź, w której Wendy (Laura Linney) i Marty (Jason Bateman) zmywają z siebie krew, cali roztrzęsieni, ewidentnie tuż po wydarzeniach z finału 3. sezonu. Bateman, który jest także producentem serialu, już wcześniej zapowiadał, że nie będziemy się nudzić.

– Większy sezon oznacza większe kłopoty dla Byrde'ów. Cieszę się, że możemy to zakończyć z hukiem – powiedział.

W 4. sezonie do obsady serialu "Ozark" dołączą nowi aktorzy. Alfonso Herrera ("Egzorcysta") pojawi się jako nowy antagonista Byrde'ów – Javi Elizonndro, wcześniej niewidziany członek rodziny Navarro, który kombinuje, jak przejąć kartel wujka.

Adam Rothenberg ("Ripper Street") wystąpi w roli prywatnego detektywa Mela Sattema, który wcześniej był gliniarzem. Bruno Bichir ("Narcos") zagra księdza będącego powiernikiem Navarro, CC Castillo ("Outer Banks") wcieli się w grającą według własnych zasad szeryf Leigh Guerrero, z kolei Katrinę Lenk ("Tommy") zobaczymy w roli Clare Shaw, szefową firmy biofarmaceutycznej.

Dodatkowo awanse do stałej obsady dostali Felix Solis (serialowy Omar Navarro) i Damian Young (Jim Rattelsdorf). Z kolei Laura Linney dołączyła do grona producentów wykonawczych serialu.

Premiera 4. sezonu Ozark w 2022 roku na Netfliksie

REKLAMA