Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Sprzątaczka", "Kasztanowy ludzik" i inne premiery

"Sprzątaczka" (Fot. Netflix)

Najbliższy tydzień spędzimy z nowym serialem kryminalnym twórcy "The Killing" oraz "Sprzątaczką" od ekipy "Shameless". Jakie jeszcze będą premiery serialowe na Netfliksie i nie tylko?

Przed nami jeszcze jeden tydzień, który będzie należeć przede wszystkim do serialowych premier amerykańskich sieciówek – i niestety znów wszystkie, włącznie z "Chirurgami" i "The Good Doctor", ominą Polskę. Na szczęście mamy jeszcze Netfliksa, a na nim coś dla fanów "The Killing" i "Shameless".

Kasztanowy ludzik (nowość) – 29 września na Netfliksie

"Kasztanowy ludzik" to nowy kryminał Sørena Sveistrupa, twórcy oryginalnego, duńskiego "The Killing". W październikowy poranek na placu zabaw na spokojnym kopenhaskim przedmieściu zostaje znaleziona brutalnie zamordowana dziewczyna, a nad nią wisi malutki ludzik zrobiony z kasztanów. Prowadzący śledztwo duet detektywów – w tych rolach Danica Curcic ("Równonoc") i Mikkel Boe Følsgaard ("The Rain") – szybko odkrywa związek pomiędzy tym zabójstwem a sprawą zaginionej córki polityczki sprzed roku.

Chirurdzy (sezon 18) – 30 września w USA

"Chirurdzy" wracają z 18. sezonem, o którym spekuluje się, że może być już finałowy. Sezon zacznie się od ślubu Owena i Teddy oraz połączonego z nim crossovera z "Jednostką 19". Tymczasem w życiu Meredith niespodziewanie pojawi się ktoś z przeszłości. Możliwe, że to dr David Hamilton (Peter Gallagher), dawny znajomy matki Mer (Kate Burton) albo dr Addison Forbes Montgomery (Kate Walsh) – oboje mają zagościć na dłużej w tym sezonie.

Sprzątaczka (nowość) – 1 października na Netfliksie

"Sprzątaczka" to nowy miniserial Netfliksa – oparta na książce Stephanie Land historia samotnej matki, która zaczyna pracować jako sprzątaczka, żeby jakoś związać koniec z końcem. Główną rolę gra Margaret Qualley ("Pozostawieni"), w obsadzie znajduje się też m.in. jej matka Andie MacDowell i Nick Robinson ("A Teacher"). Scenarzystką serialu jest Molly Smith Metzler ("Shameless", "Orange Is the New Black"), a w gronie reżyserów znajduje się John Wells, twórca "Shameless".

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· BMF (nowość Starz) – premiera 26 września w USA, zwiastun tutaj

· Rekrut (sezon 4) – premiera 26 września w USA

· Simpsonowie (sezon 33) – premiera 26 września w USA

· The Great North (sezon 2) – premiera 26 września w USA

· Bob's Burgers (sezon 12) – premiera 26 września w USA

· Family Guy (sezon 19) – premiera 26 września w USA

· The Good Doctor (sezon 5) – premiera 27 września w USA

· La Brea (nowość NBC) – premiera 28 września w USA, zwiastun tutaj

· Love 101 (sezon 2) – premiera 30 września na Netfliksie

· Agentka McCall (serial CBS) – premiera 30 września na FOX Polska

· Jednostka 19 (sezon 5) – premiera 30 września w USA

· Big Sky (sezon 2) – premiera 30 września w USA

· S.W.A.T. (sezon 5) – premiera 1 października w USA

· Magnum P.I. (sezon 4) – premiera 1 października w USA

· Blue Bloods (sezon 12) – premiera 1 października w USA

REKLAMA