"Sex/Life" powróci z 2. sezonem. Co dalej czeka Billie i kogo ostatecznie wybierze – swojego męża czy Brada?

"Sex/Life" (Fot. Netflix)

To nie koniec erotycznych poszukiwań Billie, żony z przedmieścia, która nie czuje się spełniona w swoim życiu. Netflix zamówił 2. sezon "Sex/Life" – co dalej po cliffhangerze z 1. serii?

"Sex/Life" to jeden z najpopularniejszych tegorocznych seriali Netfliksa. Nic więc dziwnego, że historia Billie (Sarah Shahi), żony z przedmieścia i matki dwójki dzieci, rozdartej w uczuciach pomiędzy swoim mężem Cooperem (Mike Vogel) a byłym chłopakiem Bradem (Adam Demos), doczeka się kontynuacji.

Sex/Life – będzie 2. sezon serialu Netfliksa

Jak donosi TVLine, Netflix zamówił 2. sezon serialu. Oprócz wymienionej trójki w stałej obsadzie powróci też Margaret Odette (serialowa Sasha). Zdjęcia raz jeszcze będą powstawać w Toronto.

– "Sex/Life" to spełnienie marzeń. Stworzenie serialu o sile kobiecej seksualności, który zachwycił tak wiele milionów widzów, jest nie tylko bardzo fajne, ale też niesamowicie satysfakcjonujące. Czuję się zainspirowana, kiedy myślę o wszystkich kobietach z całego świata, które odezwały się do nas, by powiedzieć, że serial przemawia do nich w bardzo osobisty sposób. Jestem podekscytowana i wdzięczna za możliwość dalszego opowiadania tej historii dla Billie i dla nas wszystkich – powiedziała showrunnerka serialu Stacy Rukeyser.

Sex/Life sezon 2 czy będzie

"Sex/Life" (Fot. Netflix)

W finale 1. sezonu zobaczyliśmy, jak Billie pogodziła się ze swoim mężem i zdecydowała, że życie, które zbudowali razem, jej wystarczy... tylko po to, by w ostatniej chwili zmienić zdanie i wrócić do Brada. Niestety, nie wiemy, co myśli Brad na temat ich wspólnej przyszłości, bo sezon zakończył się cliffhangerem.

– To zawsze miała być szokująca rewelacja dla Bilie. Ona kocha dwójkę swoich dzieci, ale egzystuje w świecie z innymi rodzicami, którzy wydają się być spełnieni, mając tylko ten świat, a jek to nie wystarczy. Jest ta druga jej część, ta bardziej seksualne jaźń, ta dzika czy też wolna część, która chce doświadczać – skomentowała finał Stacy Rukeyser.

Co dalej z trójkątem miłosnym Billie? Najprawdopodobniej dowiemy się tego w przyszłym roku – 2. sezon "Sex/Life" nie ma jeszcze daty premiery.

Serial Sex/Life jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA