Polskie "The Office" – zobaczcie zwiastun serialu Canal+. Na platformie pojawi się również amerykańska wersja

"The Office" (Fot. Canal+)

Canal+ zaprasza do Siedlec, czyli nowego Scranton. Zobaczcie pierwszy zwiastun polskiej wersji kultowego serialu "The Office". Ogłoszono też datę premiery amerykańskiej wersji na platformie.

W październiku wszyscy wracamy do biura, to znaczy do "The Office". Z jednej strony szykujcie się na binge'owanie amerykańskiej wersji, która pojawi się nie tylko na Netfliksie, ale też na Canal+. Oprócz tego nadchodzi polskie "The Office".

The Office – zwiastun polskiego serialu Canal+

Akcja rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej Kropliczanka. Jej prezes, Michał (Piotr Polak), to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem.

W serialu biznesowe roszady przeplatają się z biurową codziennością pracowników Kropliczanki. Oprócz Michała – czyli polskiej wersji Davida Brenta/Michaela Scotta – na ekranie nie zabraknie też silnej kobiecej bohaterki, będącej znakiem zmieniających się czasów i rosnącej roli kobiet w biznesie. Patrycja (Vanessa Aleksander) to przedstawicielka nowego pokolenia, dziecko polskich "rekinów biznesu", która wkraczając w progi biura Kropliczanki, przełamuje stary ład.

W polskim "The Office" zagrają także Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Reżyseruje Maciej Bochniak, scenariusz piszą Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki, a za zdjęcia odpowiada Paweł Chorzępa. Producentami serialu są Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

polskie the office

Podczas gdy polskie "The Office" wystartuje na Canal+ 22 października, platforma zapowiada też amerykańską wersję, którą będzie mieć szybciej niż Netflix. Serial będzie dodawany po dwa sezony w każdy piątek od 1 października. Czyli jutro dostaniemy sezony 1-2, 8 października sezony 3-4, 15 października sezony 5-6, a 22 października sezony – 7-9. Na Netfliksie całość pojawi się 23 października.

Premiera The Office PL 22 października na Canal+

REKLAMA