Co Courteney Cox robi pomiędzy zdjęciami? Gwiazda "Przyjaciół" serwuje kawę fanom – zobaczcie nagranie!

"Przyjaciele: Spotkanie po latach" (Fot. HBO Max)

Co powiecie na szybki wypad do Central Perku? Kultową kawiarnię z "Przyjaciół" można odwiedzić w studiu Warner Bros. Zobaczcie, jak Courteney Cox zabawiła się w kelnerkę.

"Przyjaciele" zapisali się w historii jako serial kultowy. Do dziś cytowane są najsłynniejsze kwestie postaci, zaś fani chętnie odwiedzają replikę kawiarni Central Perk znajdującą się na terenie studia Warner Bros. Courteney Cox kręci tam obecnie "Shining Vale", komediowy horror telewizji Starz, którego współtwórcami sąJeff Astrof ("Trial & Error") i Sharon Horgan ("Catastrophe"). Pomiędzy scenami znalazła sobie nietypową rozrywkę.

Przyjaciele: Courteney Cox serwuje kawę fanom

Jak donosi Screent Rant, aktorka podzieliła się na swoim Instagramie nagraniem, które podpisała: "Kiedy nie gram". Cox najpierw zapytała członków ekipy, kiedy kręci kolejną scenę, a następnie udała się do repliki kawiarni. Tam serialowa Monica zaczęła serwować zaskoczonym fanom kawę.

To nie pierwszy raz, gdy Cox zaskakuje osoby odwiedzające studio. Podczas zdjęć do "Shining Valle" w sierpniu aktorka usiadła za kierownicą wózka golfowego i zorganizowała dla fanów objazdową wycieczkę po studiu.

Jak widać, gwiazda "Przyjaciół" z przyjemnością wraca "na stare śmieci". Ostatnio obsada serialu spotkała się przy okazji odcinka specjalnego. Ponowne spotkanie było wielkim przeżyciem nie tylko dla wszystkich fanów, ale także aktorów – Jennifer Aniston zdradziła, że nawet Matt LeBlanc się rozkleił.

Przyjaciele są dostępni na platformie HBO GO

REKLAMA