5 newsów na niedzielę: "Prawi Gemstonowie" wracają, Netflix zepsuł "Kroniki Seinfelda", nowe seriale Netfliksa

"Prawi Gemstonowie" (Fot. HBO)

"Prawi Gemstonowie" wracają z 2. sezonem. Netflix wyciął przypadkiem żart z "Kronik Seinfelda". "Kod wart miliardy dolarów" i "Wojownicza księżniczka Maya" w zwiastunach.

1. Prawi Gemstonowie sezon 2 – zdjęcia z serialu

"Prawi Gemstonowie" powrócą z 2. sezonem tej zimy. HBO wypuściło serię zdjęć, poznaliśmy również gwiazdy gościnne – są to Jason Schwartzman ("Fargo"), Eric Andre ("Man Seeking Woman"), Jessica Lowe ("Cudotwórcy") i Eric Roberts ("Suits"). Więcej zdjęć znajdziecie w serwisie Collider.

2. Netflix przypadkiem zepsuł Kroniki Seinfelda

Netflix zmienił format serialu "Kroniki Seinfelda" – zamiast oryginalnego 4:3 jest nowocześniejsze 16:9. W efekcie udało się dosłownie wyciąć jeden z żartów – tytułową dziurę w drodze z odcinka "The Pothole" z 8. sezonu. [CBR]

3. The Girl From Plainville – powiększa się obsada

Peter Gerety ("Miasto na wzgórzu"), Michael Mosley ("Titans"), Ella Kennedy Davis ("Perry Mason"), Pearl Amanda Dickson ("Legion"), Kylie Liya Page ("Girl in the Woods") i Jeff Wahlberg ("Dora and the Lost City of Gold") dołączyli do obsady "The Girl From Plainville". To serial true crime platformy Hulu, oparty na kontrowersyjnej sprawie Michelle Carter – nastolatki, która miała SMS-ami nakłonić swojego chłopaka do samobójstwa. W roli głównej występuje Elle Fanning. [Deadline]

4. Kod wart miliardy dolarów – zwiastun

7 października na Netfliksie pojawi się "Kod wart miliardy dolarów", niemiecki serial Netfliksa o przyjaźni, lojalności i sprawiedliwości w erze cyfrowej. W serialu poznamy świat hakerów ze zjednoczonego Berlina z lat 90., zobaczymy idealistyczne początki Doliny Krzemowej, ale i procesy o miliony dolarów. Twórcą jest Oliver Ziegenbalg, a w obsadzie znajdują się m.in. Mark Waschke, Lavinia Wilson, Mišel Matičević i Leonard Scheicher.

5. Wojownicza księżniczka Maya – zwiastun

22 października zobaczymy serial animowany "Wojownicza księżniczka Maya". To historia wojowników, wyruszających na wielką wyprawę, od której zależy los fantastycznego świata. W oryginalnej obsadzie głosowej są m.in. Zoe Saldana, Gabriel Iglesias, Stephanie Beatriz, Diego Luna, Gael García Bernal, Alfred Molina, Danny Trejo, Queen Latifah, Wyclef Jean i Rita Moreno. Twórcą jest Jorge R. Gutiérrez ("El Tigre: Przygody Manny'ego Rivery").

REKLAMA