Susan i Mike z "Gotowych na wszystko" znów razem. Teri Hatcher i James Denton zagrają w świątecznym filmie

"Gotowe na wszystko" (Fot. courtesy of ABC)

Jedna z naszych ulubionych par z "Gotowych na wszystko" znów będzie razem. Teri Hatcher i James Denton pojawią się w świątecznym filmie stacji Hallmark – poznajcie szczegóły.

Kiedy w 2012 roku skończył się serial "Gotowe na wszystko", fani nie byli zachwyceni tym, jak twórcy zamknęli wątek Susan Mayer i Mike'a Delfino. Para nie dostała zakończenia, na jakie zasługiwała, ale od czego są świąteczne filmy kanału Hallmark.

Gotowe na wszystko – będzie spotkanie po latach

Jak donosi Deadline, Teri Hatcher i James Denton – których nie widzieliśmy razem na ekranie od czasu finału "Gotowych na wszystko" – zagrają w produkcji zatytułowanej "A Kiss Before Christmas", którą Hallmark pokaże w te święta.

– Od czasu tej słynnej sceny, kiedy on mnie znalazł w krzakach, wiedziałam, że James i ja będziemy przyjaciółmi na całe życie. Chemia i przyjaźń, jakie dzieliliśmy w "Gotowych na wszystko", są żywe i mają się dobrze po tych wszystkich latach, a kochający, ciepły duch świąt jest idealnym tłem do ponownego spotkania. Wspaniale jest znów być razem. Jest jak za dawnych czasów. Nie chcecie tego przegapić – komentuje Teri Hatcher.

O czym będzie film? James Denton wcieli się w postać Ethana Holta, dyrektora z branży nieruchomości, który ma żonę i dwójkę nastoletnich dzieci. W Wigilię Ethan dowiaduje się, że nie dostał awansu i dochodzi do wniosku, że nie zrobił kariery, bo zawsze był zbyt miłym facetem w relacjach biznesowych.

Dzięki odrobinie świątecznej magii życzenie Ethana, by jego życie potoczyło się inaczej, staje się rzeczywistością. Kiedy budzi się następnego ranka, odkrywa, że wszystko jest inne – nie jest mężem Joyce (Teri Hatcher), nie ma dzieci, ale za to jest dyrektorem generalnym w swojej firmie. Joyce okazuje się kluczem do tego, by Ethan odzyskał swoje oryginalne życie i rodzinę, którą kocha. Musi przekonać ją, że będą żyli długo i szczęśliwie – a ma na to czas tylko do Bożego Narodzenia.

Film, którego scenarzystami są Mark Amato i Tracy Andreen, a reżyserem Jeff Beesley, nie ma jeszcze daty premiery.

REKLAMA