7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Tytuł premiery 4. sezonu "Pamiętników wampirów". Walka o kasę w ekipie "Modern Family". Nowe seriale FOX-a z premierą w internecie. A poza tym "The Goodwin Games", "Mistresses", "The Office".

1. NBC zamawia serial o Drakuli. 10-odcinkowy sezon serialu "Dracula" zamówiła telewizja NBC. Główną rolę zagra znany z "Tudorów" Jonathan Rhys Meyers. Zobaczymy, jak Drakula przybywa do Londynu w czasach wiktoriańskich, udając Amerykanina, który chce przeszczepić wynalazki naukowe na grunt brytyjski. W rzeczywistości szuka zemsty na ludziach, którzy zrujnowali mu życie wieki temu. Zamiast tego zakochuje się w kobiecie, która wydaje się reinkarnacją jego zmarłej żony.

2. Kat Foster w "The Goodwin Games". Znana z "Til Death" Kat Foster dołączyła do obsady nowego sitcomu FOX-a, "The Goodwin Games". Zastąpi Felishę Terrell w roli Lucindy, dawnej miłości jednego z braci Goodwinów.

3. Penelope Ann Miller w "Mistresses". Znana m.in. z "Men of a Certain Age" Penelope Ann Miller zagra w "Mistresses", nowym serialu ABC o kobietach, które mają burzliwe życie uczuciowe. Zagra matkę Sama (Erik Stocklin) i kobietę, która nie będzie mieć pojęcia, że jej mąż miał romans z inną (Yunjin Kim).

4. Walka o kasę w "Modern Family". Dorosła obsada "Modern Family" chce podwyżek i ostro negocjuje. Nic dziwnego - ostatni sezon serialu przyniósł stacji ABC 164 mln dolarów z reklam, a aktorzy dostawali po 65 tys. za odcinek (z wyjątkiem Eda O'Neilla, który dostawał 100 tys.). Wczoraj aktorzy nie pojawili się na czytaniu scenariusza, a w mediach pojawiła się informacja, że złożyli pozew. Wszyscy, włącznie z Edem O'Neillem domagają się unieważnienia kontraktów. Zobaczymy, jak skończy się ta wojna.

5. Tytuł premiery 4. serii "Pamiętników wampirów". TV Guide podaje tytuł 1. odcinka 4. sezonu "Pamiętników wampirów": "Growing Pains". To dość logiczny tytuł, skoro Elena przejdzie trudną transformację w wampira, a na dodatek pewnie przypomni jej się, że to Damona poznała najpierw.

6. Mindy Kaling jeszcze wróci do "Biura". Mindy Kaling, której nowy serial, "The Mindy Project", startuje 25 września, powróci jeszcze jako Kelly Kapoor w premierze 9. serii "The Office". Poza tym zobaczymy ją przynajmniej w jeszcze jednym odcinku.

7. Nowe seriale przedpremierowo w internecie. FOX zapowiada, że już w sierpniu udostępni w sieci (na Facebooku i w takich serwisach, jak Yahoo, Hulu, AOL, MSN, Fox.com i Xfinity) piloty "The Mindy Project" i "Ben and Kate". Będą one dostępne od 27 sierpnia do 9 września. W zeszłym roku podobnemu eksperymentowi poddano "New Girl" i w efekcie oglądalność premiery w TV była znakomita.

REKLAMA