Nowi królowie i nowa wojna w zwiastunie 3. sezonu "Narcos: Meksyk". To już finałowa część serialu Netfliksa

"Narcos: Meksyk" (Fot. Netflix)

Czas na nowy rozdział w meksykańskiej wojnie narkotykowej. 3. sezon serialu "Narcos: Meksyk" będzie dziać się w latach 90., czyli w początkach globalizacji narkobiznesu.

Netflix zapowiada finałowy sezon "Narcos: Meksyk", który będzie mieć premierę 5 listopada. W zwiastunie widzimy, jak z chaosu rodzi się nowy porządek. Konflikt, rozpoczynający się po rozpadzie przemytniczego imperium Féliksa Gallardo (Diego Luna), to prawdziwa wojna, która na zawsze zmieni Meksyk i handel narkotykami.

Narcos: Meksyk sezon 3 – zwiastun finałowej serii

Akcja 3. sezonu "Narcos: Meksyk" będzie dziać się w latach 90., kiedy rozpoczyna się globalizacja narkobiznesu. Podczas gdy teraz już niezależne kartele walczą o przetrwanie w czasach politycznych wstrząsów i eskalacji przemocy, wyrasta nowe pokolenie meksykańskich królów. Ale w tej wojnie pierwszą ofiarą jest prawda – a każde aresztowanie, morderstwo i nalot tylko oddala prawdziwe zwycięstwo.

W obsadzie powracającej "Narcos: Meksyk" znajdują się Scoot McNairy, José María Yázpik, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa.

Dołączą do nich Luis Gerardo Méndez ("Aniołki Charliego") jako policjant z Juarez, który ma dylemat moralny; Alberto Guerra ("Crime Diaries: The Candidate") jako niezależny handlarz narkotyków, który jest wciąż o krok przed innymi; Luisa Rubino ("Simply Maria") w roli ambitnej, idealistycznej dziennikarki; a także Benito Antonio Martínez Ocasio (raper Bad Bunny) jako członek gangu Narco Juniors składającego się z bogatych dzieciaków z koneksjami.

Współtwórca serialu Carlo Bernard przejął w tym sezonie obowiązki showrunnera – wcześniej pełnił je twórca "Narcos" Eric Newman. Jako reżyser dwóch odcinków do ekipy powrócił Wagner Moura, odtwórca roli Pabla Escobara w "Narcos".

Narcos: Meksyk – 3. sezon od 5 listopada na Netflix

REKLAMA