"The Shrink Next Door" – zwiastun czarnej komedii Apple TV+. Paul Rudd i Will Ferrell uroczo dysfunkcyjni

"The Shrink Next Door" (Fot. Apple TV+)

Co by było, gdyby twój psychiatra postanowił zostać twoim najbliższym przyjacielem? Paul Rudd i Will Ferrell tworzą przeuroczy duet w zwiastunie "The Shrink Next Door".

Apple TV+ pokaże tej jesieni kolejny serial w świetnej obsadzie. Pełny zwiastun "The Shrink Next Door" zapowiada pokręconą historię w klimacie czarnej komedii.

The Shrink Next Door – zwiastun serialu Apple TV+

Oparty na prawdziwych wydarzeniach, jak również na podcaście "Wondery and Bloomberg Media" serial skupi się na mocno niepokojącej relacji psychiatry, doktora Ike'a Herschkopfa (Paul Rudd) i jego pacjenta Marty'ego Markowitza (Will Ferrell). Jak czytamy w oficjalnym opisie, zobaczymy "trwające dekady manipulacje i wykorzystywanie" pacjenta przez lekarza, oczywiście w komediowej formule.

W serialu zobaczymy także Kathryn Hahn ("WandaVision") w roli Phyllis, siostry Marty'ego, która jako jedyna widzi, że coś w tej relacji jest nie tak, i Casey Wilson ("Czarny poniedziałek"), w roli Bonnie, nie podejrzewającej niczego żony Ike'a. Scenarzystką "The Shrink Next Door" jest Georgia Pritchett ("Sukcesja", "Veep"), a reżyserami Michael Showalter ("The Eyes of Tammy Faye") i Jesse Peretz ("GLOW").

The Shrink Next Door – premiera 12 listopada na Apple TV+

REKLAMA