Gwiazdy "Scen z życia małżeńskiego" o nagości w serialu. Jessica Chastain postawiła twórcy warunek

"Sceny z życia małżeńskiego" (Fot. HBO)

"Sceny z życia małżeńskiego" ukazują parę w głębokim kryzysie, jednak intymności na ekranie nie brakuje. Gwiazda serialu Jessica Chastain zdradziła, że postawiła warunek dotyczący nagich scen.

Na HBO GO są już wszystkie odcinki serialu "Sceny z życia małżeńskiego", którego twórcą jest izraelski reżyser Hagai Levi ("Terapia","The Affair"). Produkcja powstała w oparciu o kultową miniserię Ingmara Bergmana z 1973 roku. Współczesna wersja także przedstawia historię dwójki osób, których małżeństwo przechodzi kryzys. W serialu nie brakuje intymnych momentów i rozbieranych scen. Jessica Chastain powiedziała, że zgodziła się na nie pod jednym warunkiem.

Sceny z życia małżeńskiego – gwiazdy o scenach nagości

Jessica Chastain i Oscar Isaac pojawili się w amerykańskim talk-show "The View". Aktorka przyznała, że zanim zgodziła się na rozebranie przed kamerą, postawiła jasno swoje zasady – ona i jej partner mają być traktowani równorzędnie.

– Cóż, powiedziałam Hagaiowi, który napisał i wyreżyserował serial, podkreśliłam to już na samym początku, że czuję się komfortowo ze wszystkimi scenami nagości, ale każda pokazana część mojego ciała ma zostać pokazana także w przypadku Oscara.

Widzów zaskoczył zwłaszcza 4. odcinek, w którym nakręcono nagiego Isaaca od przodu, pokazując dosłownie wszystko. To właśnie jest efekt walki Chastain o równorzędne traktowanie w branży, która przez lata traktowała kobiety jak obiekty seksualne. Jak przyznał Isaac, on sam nie do końca wiedział, co faktycznie znajdzie się w finalnej wersji.

– Otrzymujemy materiały, by je obejrzeć i powiedzieć, że wszystko jest okej. Widziałem je na dość ciemnym ekranie laptopa, dlatego nie zauważyłem, co dzieje się tam w dole. Zobaczyłem to wyraźnie na dużym telewizorze. To tam jest! – skomentował aktor.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądały kulisy najgorętszych momentów w "Scenach z życia małżeńskiego", zajrzyjcie tutaj. Zapraszamy także do zapoznania się naszą recenzją "Scen z życia małżeńskiego".

Serial Sceny z życia małżeńskiego jest dostępny na HBO GO

REKLAMA