Czy 4. sezon serialu "Ty" będzie się dziać w [spoiler]? Penn Badgley i showrunnerka mówią, co dalej u Joego

"Ty" (Fot. Netflix)

Serial "Ty" niedawno wrócił z nowymi odcinkami i już wiadomo, że czeka nas 4. sezon. Co dalej z Joem? Penn Badgley i twórczyni serialu zdradzili, co może czekać stalkera. Uwaga na spoilery!

Mogłoby się wydawać, że Joe (Penn Badgley) z serialu "Ty" w końcu odnalazł szczęście. Bohater wraz z Love (Victoria Pedretti) i nowo narodzonym synkiem Henrym zamieszkał na uroczych kalifornijskich przedmieściach. Plan spokojnego życia nie wypalił – mężczyzna zabił kolejną kobietę swojego życia. Co dalej?

Ty sezon 4 – Penn Badgley o tym, co dalej u Joego

Serial Netfliksa ma już zamówienie na 4. sezon. W finałowym odcinku 3. serii Joe zaaranżował adopcję swojego synka przez parę z sąsiedztwa, a sam upozorował swoją śmierć. Czy to oznacza, że to koniec jego udziału w życiu Henry'ego? A może jednak zmieni zdanie? Na zakończenie widzieliśmy Joego – teraz Nicka – w Paryżu. Czy właśnie tam odnajdzie szczęście? Penn Badgley ma pewne wątpliwości.

– W prawdziwym świecie... gdzie trafia osoba taka jak Joe? Gdzie jest sprawiedliwość dla niego i dla nas? Czy to oznacza szczęście? Chodzi mi o to – czy osoba taka jak Joe zasługuje na śmierć? Tak. Ale czy ktoś zasługuje na to, żeby go zabić? Naprawdę myślę, że to jest pytanie – powiedział aktor w rozmowie z Collider.

ty sezon 4 paryż miejsce akcji

"Ty" (Fot. Netflix)

Jak dodał, 4. sezon serialu "Ty" może okazać się zupełnie różny od poprzednich:

– Myślę, że to może być bardziej o relacji Joego z samym sobą... Bo to nie jest tak naprawdę serial o mordercy. Myślę, że [serial] pokazuje błędy, które popełniamy w związkach, w wersji ekstremalnej – w imię dobrej historii. Na przykład że powinniśmy złożyć miecze i przestać ze sobą konkurować w związkach. Ale to jest bardzo trudne do zrobienia.

Ty sezon 4, czyli Joe w Paryżu? Twórczyni komentuje

Fani zastanawiają się, czy wyjazd Joego oznacza, że akcja serialu "Ty" przeniesie się do Francji. Czy zobaczymy historię typu "Joe w Paryżu", na wzór popularnej komedii "Emily w Paryżu"?

– Myślę, że "Joe w Paryżu" brzmi prześmiesznie. Pomysł, że mógłby zacząć przejmować się na przykład modą jest naprawdę zabawny. Ale nie, to nie jest coś, co my robimy – powiedziała twórczyni serialu.

Sera Gamble udzieliła szerszej odpowiedzi w rozmowie z TVLine. Showrunnerka zasugerowała, że całkowicie nie wyklucza opcji przeniesienia akcji do Paryża:

– Każdy sezon serialu to nowe miejsce, nowa konwersacja o miłości. To byłoby ekscytujące, zrobić europejski sezon. Myślę, że byłoby to bardzo fajne. Jedno z pytań, które zawsze zadajemy w serialu, brzmi: do jakiego basenu pełnego uprzywilejowanych dupków chcemy teraz wrzucić Joego? A na całym świecie jest mnóstwo niewykorzystanych basenów, kiedy tylko opuści się granice USA.

ty sezon 4 joe

"Ty" (Fot. Netflix)

Co może się wydarzyć, po tym jak Joe odnajdzie w Paryży Marienne (Tati Gabrielle)?

– Myślę, że kiedy Joe znajdzie Marienne, będzie żyć długo i szczęśliwie, i będą mieli piękne dzieci. Nauczy się mówic po francusku, zostanie pisarzem, będzie spędzać dużo czasu nad Sekwaną i wyślą dzieciaki do szkoły w Szwecji. Nie, myślę, że Joe pozostanie taki sam. [Będzie] kimś głęboko chorym, niespokojnym, straumatyzowanym i brutalnym – kimś, kto ma przed sobą poważną przeszkodę, jeśli kiedykolwiek zechce wyleczyć się i zmienić. Nie sądzę, żeby to było możliwe dla kogoś, kto zaszedł tak daleko.

Na razie nie wiadomo nic więcej na temat 4. sezonu – Netflix nie podał liczby odcinków, daty premiery ani zarysu fabuły.

3. sezon serialu Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA