4. sezon serialu "Ty" przedstawi nam brata Joego? Fani są przekonani, że już go poznaliśmy

"Ty" (Fot. Netflix)

3. sezon serialu "Ty" poza nowymi twistami, stalkingiem i morderstwami wprowadził także paru nowych bohaterów. Fani podejrzewają, że jeden z nich jest spokrewniony z Joem.

3. sezon thrillera "Ty" ukazał nieco więcej z przeszłości głównego bohatera. Dowiedzieliśmy się o trudnych chwilach, które przeszedł jako młody chłopak i które miały wpływ na jego całe życie. Fani zwrócili szczególną uwagę na fakt, że Joe (Penn Badgley) wydaje się mieć przyrodniego brata. Krążącą po internecie teorię przedstawił serwis Cheat Sheet.

Ty sezon 4 – czy Theo to przyrodni brat Joego?

Matka Joego odesłała go do domu dziecka po tym, jak zastrzelił jej partnera, który się nad nią znęcał. Chłopak wierzył, że rodzicielka po niego wróci zgodnie z obietnicą. Tak się jednak nie stało, a przy kolejnym spotkaniu spotkał ją z chłopcem, do którego zwracała się czule "Jakey". Chociaż nie zostało to powiedziane wprost, wszystko wskazuje na to, że Jakey to przyrodni brat Joego. Co ciekawe, fani uważają, że już go poznaliśmy i jest to Theo Engler (Dylan Arnold).

Czy Theo może być przyrodnim bratem Joego? Z jakiegoś powodu utrzymali go przy życiu i z jakiegoś powodu pokazali po raz pierwszy przyrodniego brata Joego, prawda? Może on i jego ojczym zaangażują w przyszłym sezonie FBI i spróbują rozwiązać tę zagadkę i nie tylko, i dowiedzą się, że są braćmi? Czy oni mogą być braćmi? – zastanawia się jeden z użytkowników Reddita.

ty sezon 4 joe brat theo

"Ty" (Fot. Netflix)

Theo nawiązał relację z Love (Victoria Pedretti) i okazywał jej wyraźne zainteresowanie pomimo wiedzy, że ma męża i małe dziecko. Chłopak był pasierbem Nathalie (Michaela McManus) – fani uważają, że twórcy celowo to podkreślili. Niektórzy zwracają uwagę na podobieństwo pomiędzy Theo i młodym Joem. Jak wiadomo, chłopak przeżył i oznacza to, że może pojawić się w 4. sezonie. Czy faktycznie okaże się, że Jakey to właśnie on?

Netflix oficjalnie ogłosił, że zobaczymy 4. sezon serialu "Ty". Nie da się ukryć, że historia mordercy cieszy się ogromną popularnością. Dlaczego fani tak kochają Joego? Victoria Pedretti uważa, że to wszystko z powodu naszych zbyt małych oczekiwań wobec mężczyzn.

Serial Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA