Czy ta pani to matka Joego? Penn Badgley z serialu "Ty" dzieli się najbardziej odjechaną fanowską teorią

"Ty" (Fot. Netflix)

Kto w 3. sezonie serialu "Ty" nadawałby się na matkę Joego Goldberga? Penn Badgley podzielił się fanowską teorią, która według niego jest najbardziej szalona ze wszystkich.

"Ty" to thriller opowiadający o zakrzywionym obrazie miłości, choć wielu fanów zaskakująco wielbi postać Joego Goldberga. Odgrywający go aktor, Penn Badgley został zapytany, czy jest jakaś teoria fanowska, która zaskoczyła go najbardziej.

TY sezon 3: Penn Badgley o szalonej teorii fanów

Aktor przypomniał końcówkę 2. sezonu serialu, w której pojawiła się sugestia, że Joe wróci do swoich utartych schematów postępowania. Love (Victoria Pedretti) okazała się nie być idealną dziewczyną, którą trzeba się zaopiekować. Ostatnie, co zobaczyliśmy, to Joe zauważający ramię nowej sąsiadki i myślący: "Hej, ty" – co jest u niego pierwszą oznaką popadania w obsesję.

Fani nie czekali na nadejście sezonu 3 i szybko sami wysnuli wnioski na temat nowej sąsiadki – według nich miała to być matka Joego. Penn Badgley, zapytany przez Esquire, jaka jest jego zdaniem najbardziej szalona teoria fanowska, wskazał właśnie na nią (pomimo że istnieje także wersja sugerująca, że Joe Goldberg to tak naprawdę Dan Humphrey z "Plotkary").

ty sezon 2 Joe Natalie teorie fanów

"Ty" (Fot. Netflix)

Dlaczego fani wysnuli właśnie takie podejrzenie? Według nich ujęcie wskazywało na kobietę dojrzałą, starszą zarówno od wcześniejszej wybranki Joego, Guinevere Beck (Elizabeth Lail), jak i Love. Penn Badgley był tym mocno zaskoczony:

– To coś, co już wszyscy słyszeli, czyli... że ta kobieta na końcu to mama Joego. To byłoby szalone. Czy widzieliście, jak młodo to ramię wyglądało? To nie było ramię starszej kobiety. Nie ma mowy.

Już teraz, po obejrzeniu 3. sezonu wiemy, że aktor miał rację. Natalie (Michaela McManus) ani nie była ani mamą Joego, ani nie była starszą kobietą. Co więcej, Love dość szybko i gwałtownie zakończyła nową obsesję Joego.

Nie ma jednak wątpliwości, że matka Joego jest istotną częścią narracji. Jej wielka nieobecność wydaje się być zbyt podkreślana, by w końcu nie wprowadzić jej do serialu i bieżących wydarzeń. Tylko czy Joe będzie w stanie jej wybaczyć?

A co dalej z naszym stalkerem? Historia w pewien sposób zatoczyła koło – Love podzieliła los Guinevere Beck i została zamordowana, zaś Joe uciekł na inny kontynent. I na tym nie koniec – Netflix oficjalnie ogłosił, że zobaczymy 4. sezon serialu "Ty".

3. sezon serialu Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA