Dlaczego Joe wybrał akurat to imię pod koniec 3. sezonu? Fani serialu "Ty" już znaleźli dobre wyjaśnienie

"Ty" (Fot. Netflix)

Joe Goldberg nie po raz pierwszy przybrał nową tożsamość, by rozpocząć nowe życia, z dala od grzechów przeszłości. Dlaczego tym razem wybrał właśnie to imię? Poznajcie teorię fanów.

W 2. sezonie thrillera "Ty" Joe Goldberg (Penn Badgley) początkowo przedstawiał się jako Will Bettelheim. Znaliśmy go także w serialu jako Spencera Hewitta i Paula Browna. I na tym nie koniec.

Ty sezon 3 – dlaczego Joe wybrał imię Nick?

Pod koniec finałowego odcinka 3. sezonu zobaczyliśmy Joego w Paryżu – kiedy w kawiarni wywołano imię "Nick", Joe zgłosił się po odbiór zamówienia. Tym samym dowiedzieliśmy się, że bohater przybrał nową tożsamość. Youtuberzy z Think Stories (via Cheat Sheet) mają pewien pomysł, dlaczego Joe wybrał akurat to imię.

ty sezon 3 joe imię

"Ty" (Fot. Netflix)

Jako że Joe uwielbia książki, fani serialu obstawiają, że imię pochodzi z "Wielkiego Gatsby'ego" F. Scotta Fitzgeralda, której narratorem był Nick Carraway. To nie pierwszy raz, kiedy ta powieść pojawia się w serialu "Ty" – w 2. sezonie Forty Quinn zwrócił się do Joego per "stary druhu", czyli tak, jak Gatsby zwracał się do Nicka. Fitzgerald pojawił się też w 3. sezonie – w pierwszym odcinku Natalie (Michaela McManus) poleciła sąsiadowi jedną z jego książek, "Czuła jest noc".

W 3. sezonie serialu "Ty" historia zatoczyła koło – Love (Victoria Pedretti) podzieliła los Guinevere Beck (Elizabeth Lail), zaś Joe wyjechał do Europy za swoją kolejną obsesją, Marienne (Tati Gabrielle). Netflix oficjalnie ogłosił, że zobaczymy 4. sezon serialu "Ty", jeszcze zanim na platformie pojawiła się obecna seria. Czy akcja przeniesie się do miasta miłości? Sera Gamble, showrunnerka serialu mówi, że tego nie wyklucza.

3. sezon serialu Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA