Julia Garner jako stylowa oszustka w "Inventing Anna" – zdjęcia z nowego serialu Shondy Rhimes dla Netfliksa

"Inventing Anna" (Fot. Netflix)

Shonda Rhimes współpracuje z Netfliksem przy "Bridgertonach", ale na tym się nie skończy. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z serialu "Inventing Anna" o legendarnej dziedziczce/oszustce.

"Inventing Anna" będzie kolejnym serialem Shondy Rhimes dla Netfliksa w ramach jej umowy z platformą. Limitowana produkcja będzie liczyć 10 odcinków i została zainspirowana artykułem "How Anna Delvey Tricked New York's Party People" z "New York Magazine".

Inventing Anna – Julia Garner w serialu Netfliksa

W serialu poznamy dziennikarkę (w tej roli Anna Chlumsky, "Veep"), która zagłębia się w sprawę Anny Delvey (Julia Garner, "Ozark"). Młoda kobieta, przedstawiająca się jako dziedziczka z Niemiec wkręciła się do śmietanki towarzyskiej Nowego Jorku i "skradła ich serca oraz pieniądze". Nowe ucieleśnienie amerykańskiego snu czy zwykła oszustka? Dziennikarka postara się odkryć prawdę, równocześnie nawiązując z oskarżoną relację, gdy ta będzie czekać na proces.

inventing anna julia garner

"Inventing Anna" (Fot. Netflix)

Oprócz Chlumsky i Garner w produkcji wystąpią również m.in. Katie Lowes ("Skandal"), Jeffy Perry ("Skandal"), Laverne Cox ("Orange Is the New Black"), Alexis Floyd ("The Bold Type"), Arian Moayed ("Sukcesja"), Terry Kinney ("Billions"), Anders Holm ("Workaholics") i Anna Deveare Smith ("For the People"). "Inventing Anna" jeszcze nie ma daty premiery.

inventing anna julia garner

"Inventing Anna" (Fot. Netflix)

inventing anna julia garner

"Inventing Anna" (Fot. Netflix)

Inventing Anna zobaczymy na platformie Netflix

REKLAMA