8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

9. sezon "How I Met Your Mother" bardzo prawdopodobny. Nowi aktorzy w "The Office", "Body of Proof", "Mentaliście". A oprócz tego "Elementary", "Infamous", "Arrested Development". Zapraszamy!

1. Będzie 9. sezon "How I Met Your Mother"? Ted pozna matkę swoich dzieci, a potem zobaczymy, jak żyją długo i szczęśliwie? To możliwe. Szefowa rozrywki CBS, Nina Tassler, powiedziała podczas TCA Press Tour, że stacja prowadzi już negocjacje z twórcami "HIMYM" ws. 9. sezonu. Wszyscy są za tym, by serial powrócił jeszcze w kolejnym sezonie, ale na razie to bardzo wczesna faza negocjacji.

2. CBS nabija się z małpki NBC. Nie pisaliśmy o tym, bo nie był to superważny news, ale nową komedię NBC, "Animal Practice", na TCA Press Tour reprezentowała m.in. małpka, która gra w serialu. Nabijali się z tego amerykańscy krytycy i telewidzowie, a teraz na żart pozwoliła sobie też Nina Tassler, która pojawiła się na konferencji z maskotką małpką. Zdjęcie tutaj.

3. CBS zapewnia, że "Elementary" nie jest żadną kopią. Stacja CBS musiała się znów tłumaczyć ze swojego Sherlocka, czyli "Elementary". Twórca serialu, Rob Doherty, zapewniał, że nie zrobił żadnej kopii. A poza tym przecież niemal we wszystkich proceduralach ("Castle", "CSI" etc.) możemy odnaleźć swego rodzaju Sherlocka, tylko nikt nie mówi otwarcie, że to Sherlock. Wielu nowych informacji na temat "Elementary" nie było, ale Doherty powiedział, że nie będzie w serialu próby budowania romansu pomiędzy Sherlockiem i dr Watson. Nie będzie żadnego seksualnego napięcia, po prostu to w ogóle nie będzie tematem. W każdym razie na pewno nie w 1. sezonie. A jeśli jesteście ciekawi, co o "Elementary" sądzi Benedict Cumberbatch (który zresztą zna prywatnie Jonny'ego Lee Millera), zajrzyjcie tutaj.

4. Trwa praca na planie "Arrested Development". Aż trudno uwierzyć, że wracają, a jednak. 10 nowych odcinków komedii "Arrested Development" pojawi się w 2013 roku na platformie Netflix. Produkcja już się zaczęła. Na Twitterze Jasona Batemana pojawiło się pierwsze foto z planu.

5. Jake Lacy w "The Office". Do stałej obsady "Biura" na 9. sezon dołącza Jake Lacy ("Better With You"). Prawdopodobnie zagra nowego pracownika, Pete'a, który będzie też nową miłością Erin (Ellie Kemper). "The Office" powraca 20 września i będzie już nieco inne niż dotychczas. Ze stałej obsady odeszli B.J. Novak i Mindy Kaling, szykują się też kolejne odejścia (Rainn Wilson i jego spin-off). Stąd też mały restart, który może albo temu serialowi pomóc, albo go pogrzebać.

6. Mark Valley w "Body of Proof". Do stałej obsady "Anatomii prawdy" na 3. sezon (który zobaczymy dopiero w midseason) dołączył Mark Valley ("Human Target", "Boston Legal", "Fringe", "Harry's Law"). Zagra det. Tommy'ego Sullivana, który powraca do Filadelfii, by walczyć o Megan (Dana Delany). Dawno temu byli oni parą, teraz będą raxem pracować.

7. Wes Brown zastąpi Neila Jacksona w "Infamous". Znany z "True Blood" Wes Brown zagra w "Infamous", dramacie NBC, który wystartuje w midseason, złego chłopca i kobieciarza imieniem Julian. Zastąpi w tej roli Neila Jacksona.

8. Ivan Sergei w 5. sezonie "Mentalisty". Rolę powracającą w 5. serii "Mentalisty" dostał Ivan Sergei ("Charmed", "Crossing Jordan"). Zagra twardego, przystojnego agenta, który generalnie jest dobrym facetem. Będzie jednym z trójki agentów FBI, którzy pojawią się w nowym sezonie. "Mentalista" powraca 30 września.

REKLAMA