"Gotowe na wszystko" powrócą? Eva Longoria by tego chciała, a Marcia Cross zupełnie tego nie widzi

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

"Gotowe na wszystko" to serial, który spokojnie można określić mianem kultowego. W erze rebootów i kontynuacji po latach fani zadają sobie pytanie – czy przyjaciółki z Wisteria Lane powrócą?

"Gotowe na wszystko" po raz pierwszy pojawiły się na ekranach w 2004 roku. Serial liczy osiem sezonów, a od premiery finałowego odcinka minęła już prawie dekada. Czy produkcja ABC pójdzie drogą "Seksu w wielkim mieście" i zobaczymy kontynuację? A może tak jak w przypadku "Plotkary" powstanie reboot?

Gotowe na wszystko – Eva Longoria chce powrotu

Eva Longoria rozmawiała z portalem Radio Times. Gwiazda zdradziła, że często zastanawia się nad tym, jak mogłoby ułożyć się życie Gabrielle:

– Mam na myśli to, że zakończyliśmy serial w momencie, w którym [Gaby] rozpoczyna własną działalność. Więc chciałbym podjąć temat i zobaczyć, jak ona rozwija ten biznes. Czy ona jest jak Kris Jenner? Po prostu fantastyczna – lata po całym świecie i zarządza tymi wszystkimi firmami. Chciałbym coś wymyślić i zobaczyć, gdzie są jej dzieci i co robią, kim się okazały.

gotowe na wszystko

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

Longoria dodała, że nie ma żadnych oficjalnych planów dotyczących powrotu. Aktorka zadeklarowała jednak, że jeśli nadarzy się okazja, bez zastanowienia znowu zagra w serialu.

– Myślę, że to dlatego, że wtedy przez osiem lat robiliśmy po 24 odcinki. Czyli dużo. Teraz dostajesz serial z sześcioma odcinkami lub pięcioma odcinkami. Mieliśmy tak dużo odcinków rocznie, że [twórca serialu Marc Cherry] czuł się jakby wyczerpał każdy [pomysł], jakbym już nie mogła przespać się z jeszcze jedną osobą na tej ulicy.

Czuję, że po prostu [Marc] uznał, że to już się skończyło, ale zawsze kiedy rozmawiamy [poruszam ten temat]. Właściwie rozmawiałam z nim ostatnio i oboje uważamy, że jest tam więcej do zrobienia i byłabym pierwszą [osobą], która by się zgłosiła, gdyby coś zrobił.

Gotowe na wszystko serial powrót

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

Gotowe na wszystko – Marcia Cross o reboocie

Tymczasem koleżanka z obsady aktorki, Marcia Cross uważa, że wszelkie próby przywrócenia "Gotowych na wszystko" do telewizji nie wypalą. Serialowa Bree rozmawiała na ten temat z  The Daily Beast. Aktorka podkreśliła, że serial to kompletna, zamknięta historia:

– Pracowaliśmy non stop, a to oznacza, że scenarzyści pisali bez przerwy. Wydobywali wszystko, co tylko mogli. Więc myślę sobie, że kiedy Marc o tym mówi, ma na myśli również ten aspekt. Czy jesteście w stanie sobie wyobrazić pisanie tylu odcinków przez całe osiem lat?

Sam twórca serialu także podkreślał, że nie ma mowy o jakimkolwiek powrocie. Cherry pracuje obecnie przy serialu "Dlaczego kobiety zabijają", zaś reszta obsady także jest zajęta innymi projektami. Wszystko wskazuje na to, że historia przyjaciółek z Wisteria Lane naprawdę dobiegła końca.

REKLAMA