Netflix pokazał pełny zwiastun 2. sezonu "Wiedźmina". Ciri chwyta za miecz i przemienia się w wiedźminkę

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Akcja, potwory, widmo wojny i Ciri szkoląca się na młodą wiedźminkę. Netflix pokazał zwiastun 2. sezonu "Wiedźmina", w którym nie brakuje pełnych rozmachu scen.

"Prawdziwym potworem jest przeznaczenie" – takim hasłem Netflix promuje 2. sezon serialu "Wiedźmin". Premiera nowych odcinków już 17 grudnia.

Wiedźmin sezon 2 – zobaczcie pełny zwiastun

A tymczasem machina promocyjna ruszyła na dobre. Showrunnerka serialu Lauren Schmidt Hissrich, członkowie obsady Joey Batey (Jaskier) i Kim Bodnia (Vesemir), scenograf Andrew Laws oraz kostiumografka Lucinda Wright pojawili się na konwencie Lucca Comics & Games we Włoszech. Zaprezentowany został pełny zwiastun, w którym nie brakuje potworów, sekwencji walk, scen akcji i zapowiedzi przyspieszonego szkolenia Ciri (Freya Allan) na młodą wiedźminkę.

W 2. sezonie "Wiedźmina" zobaczymy, jak Geralt z Rivii (Henry Cavill), przekonany, że Yennefer (Anya Chalotra) zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – dom swojego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

W serialu pojawią się nowe postacie, w tym Vesemir, mentor Geralta, którego zagra Kim Bodnia z "Mostu nad Sundem", jak również znany z opowiadania "Ziarno prawdy" Nivellen – w tej roli wystąpi znany z "Gry o tron" Kristofer Hivju.

Wiedźmin sezon 2 – premiera 17 grudnia na Netflix

wiedźmin sezon 2 zwiastun

REKLAMA