7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Plotkara" (Fot. CW)

"Plotkara" (Fot. CW)

Jaki będzie finał "Plotkary"? Jak zakończy się "Trawka"? Co ciekawego na planie "Glee" i "American Horror Story"? A oprócz tego "The Big C", "The Good Wife", "Once Upon a Time". Uwaga na spoilery dotyczące właściwie wszystkich wymienionych produkcji.

1. "The Big C" dostaje 4. i zarazem ostatni sezon. Stacja Showtime zamówiła 4. sezon "The Big C", który będzie składał się z zaledwie czterech godzinnych odcinków. Chodzi tylko o to, żeby zakończyć całą historię.

2. Jak zakończy się "Trawka"? Podczas TCA Press Tour ekipa zdradziła, że wszystkie wątki zostaną pozamykane, ale to nie znaczy, że dostaniemy szczęśliwe zakończenie. Obecnie trwają zdjęcia do dwuczęściowego finału "Trawki", który zostanie wyemitowany 16 września. Mary Louise-Parker powiedziała, że płakała, czytając scenariusz finału. Zakończenie podobno nie jest szczęśliwe, ale jest piękne i jest w nim nadzieja. Mamy też zobaczyć kilka znajomych twarzy.

3. Josh Charles wyreżyseruje odcinek "The Good Wife". Josh Charles (serialowy Will) stanie po drugiej stronie kamery. Aktor wyreżyseruje 6. odcinek 4. sezonu "The Good Wife", w którym pojawi się Amanda Peet.

4. Julian Morris w "Once Upon a Time". Znany z "Pretty Little Liars" Julian Morris zagra w 2. sezonie "Once Upona Time", księcia Filipa, szukającego Śpiącej Królewny, by ją obudzić. Książę przyjedzie z dalekiej krainy i będzie młodym, świetnym wojownikiem, weteranem wielu trudnych wypraw.

5. Jaki będzie finał "Plotkary"? Jest już pewne, że 6. sezon "Gossip Girl" będzie liczył tylko 10 odcinków. Bardzo możliwe, że finał będzie podobny do finału "One Tree Hill". Szef CW mówi, że jest wielkim zwolennikiem retrospekcji, a poza tym uważa, że widzowie powinni móc pożegnać się z ulubionymi bohaterami.

6. Ryan Murphy na Twitterze. Wczoraj na Twitterze pojawił się @MrRPMurphy, czyli showrunner "Glee", "American Horror Story" i "The New Normal". Pojawił się i od razu wrzucił coś miłego. Zdjęcie z planu "Glee", na nim Rachel i jej nowa nauczycielka tańca z NYADA (czyli Kate Hudson).

7. Jest też zdjęcie z planu "American Horror Story". Na "Glee" Murphy nie poprzestał i wrzucił też foto, które zainteresuje fanów "AHS". Tak prezentuje się Adam Levine na planie 2. sezonu serialu.

REKLAMA