6. sezon "Better Call Saul" ma być naprawdę szalony. Rhea Seehorn obiecuje, że będziemy zaskoczeni

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

W przyszłym roku zobaczymy finałowy sezon "Better Call Saul", a tymczasem fani zastanawiają się, co się stanie z Kim. Rhea Seehorn obiecuje, że atrakcji nie zabraknie.

"Better Call Saul" zbliża się już do końca – obecnie w Nowym Meksyku kręcony jest finałowy sezon, którego premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2022 roku. Jednym z głównych pytań przed finałem jest pytanie o losy Kim Wexler.

Better Call Saul – Rhea Seehorn o 6. sezonie

Rhea Seehorn, odtwórczyni roli prawniczki uwikłanej w skomplikowaną relację z Jimmym/Saulem (Bob Odenkirk), rozmawiała ostatnio z Variety. Aktorka odmówiła zdradzenia "głębokich, mrocznych sekretów", jak np. kiedy kończą się zdjęcia, czy ona sama jest jeszcze na planie i czy Kim wciąż żyje. Gwiazda potwierdziła, że Bob Odenkirk, który w tym roku przeszedł zawał, "ma się niesamowicie". I dodała:

– Tak jak powiedziałam, niezależnie od tego, czy jestem w scenariuszach czy nie, czytałam je i mogę wam powiedzieć, że ten sezon jest szalony. Naprawdę ludzi zaskoczy. Nie mogę się doczekać, kiedy to wyjdzie.

Miesiąc temu Seehorn mówiła, że sama jeszcze nie wie, co się stanie z Kim, a to, że ją zauważono na planie, nic nie znaczy – serial nie jest kręcony po kolei, twórcy "przeskakują w czasie w tę i z powrotem".

Better Call Saul sezon 6 rhea seehorn

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Ostatecznych losów Kim – czy zginie? Czy wyjedzie z Nowego Meksyku? Czy spotka się z Gene'em w czarno-białej części serialu? – możemy się tylko domyślać. Na pewno wiadomo, że 6. sezon "Better Call Saul" będzie tym, w którym budowane przez lata napięcie wreszcie wybuchnie. Scenarzysta i producent serialu Thomas Schnauz mówił wcześniej, że możemy spodziewać się większej ilości przemocy.

– Będzie więcej przemocy fizycznej i emocjonalnej w 6. sezonie, ale nie mogę przysiąc, że to faktycznie więcej, niż mieliśmy wcześniej. Zbliżamy się do końca, więc cokolwiek się wydarzy, prawdopodobnie uderzy mocniej – zdradził.

Dokładna data premiery 6. sezonu "Better Call Saul" nie jest jeszcze znana. Telewizja AMC zapowiadała jedynie, że serial wróci na antenę w pierwszym kwartale 2022 roku.

Better Call Saul sezon 6 – premiera w 2022 roku

REKLAMA