Jakie seriale zobaczymy w najbliższym tygodniu? "Dexter: New Blood", "Psychiatra u boku" i inne premiery

"Dexter: New Blood" (Fot. Showtime)

Już za chwilę powróci "Dexter" z długo wyczekiwaną serią limitowaną "New Blood". Jakie jeszcze serialowe premiery czekają nas w tym tygodniu?

Kolejny tydzień w serialach zacznie się od powrotu "Dextera", szkoda tylko, że na razie nie w Polsce. Na Netfliksie zobaczymy 2. sezon "Gentefied", a na Apple TV+ czarną komedię "Psychiatra u boku" w świetnej obsadzie. Na HBO GO tymczasem rządzić będzie młodzieżowa "Dzika republika".

Dexter: New Blood – 7 listopada w USA

"Dexter: New Blood" to nowa odsłona historii naszego ulubionego seryjnego mordercy, Dextera Morgana. Serial wraca po blisko dekadzie, by odpokutować za grzechy z niesławnego finału. Głównego bohatera spotkamy już nie w Miami, tylko w zaśnieżonym górskim miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork, gdzie ukrywa się pod nazwiskiem Jim Lindsey, prowadzi sklep i umawia się z szefową lokalnej policji. Z naszych dawnych znajomych wróci Deb (Jennifer Carpenter), Trinity Killer (John Lithgow) oraz nastoletni już Harrison, którego zagra Jack Alcott. W nowej obsadzie jest m.in. Clancy Brown ("Carnivale") jako główny antagonista. Jedno przez 10 lat się nie zmieniło – o polskiej premierze równo z USA wciąż możemy tylko pomarzyć.

Gentefied (sezon 2) – 10 listopada na Netfliksie

Serial o trójce kuzynów z Los Angeles, którzy łączą siły, by utrzymać prowadzony przez dziadka sklep z taco – podczas gdy okolica coraz bardziej się gentryfikuje – powraca z nowymi odcinkami. 2. sezon "Gentefied" wyląduje na Netfliksie w środę.

Psychiatra u boku (nowość) – 12 listopada na Apple TV+

"Psychiatra u boku" to czarna komedia Apple TV+, która opowie o mocno niepokojącej relacji psychiatry, doktora Ike'a Herschkopfa (Paul Rudd) i jego pacjenta Marty'ego Markowitza (Will Ferrell). Jak czytamy w oficjalnym opisie, zobaczymy "trwające dekady manipulacje i wykorzystywanie" pacjenta przez lekarza, oczywiście w komediowej formule. Twórczynią serialu jest Georgia Pritchett ("Sukcesja", "Veep"), a w obsadzie znajdują się też Kathryn Hahn i Casey Wilson.

Dzika republika (nowość) – 12 listopada na HBO GO

"Dzika republika" (w oryginale "Wild Republic") to niemiecki serial Deutsche Telekom, który przypomina współczesnego "Władcę much". Akcja dzieje się w wysokich Alpach. Po tragicznym incydencie, do którego dochodzi podczas programu resocjalizacji, grupa młodocianych przestępców szuka schronienia w górach. Walcząc z siłami natury oraz własną agresją, tworzą nową społeczność, która rządzi się ustalonymi przez nich prawami.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Yellowstone (sezon 4) – premiera 7 listopada w USA, zwiastun tutaj

· The Game (nowość Paramount+) – premiera 11 listopada w USA

· South Side (sezon 2) – premiera 11 listopada w USA

· Ragdoll (nowość AMC) – premiera 11 listopada w USA

REKLAMA