8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Joe Manganiello znów w "How I Met Your Mother". "American Horror Story" z nowym tytułem (tak jakby). "Girls" i "Enlightened" z powrotem w styczniu. A oprócz tego "Mad Men", "Hart of Dixie", "Smash"

1. Joe Manganiello powróci w "How I Met Your Mother". Jesienią w "HIMYM" znów zobaczymy Joe Manganiello w roli kumpla Marshalla, Brada. Pojawi się w dwóch odcinkach 8. sezonu. Ostatnio widzieliśmy go w 5. serii, kiedy to poszedł na randkę z Robin.

2. "American Horror Story" ma nowy tytuł. Skoro "AHS" i tak uważane jest przez Amerykanów za miniserial, Ryan Murphy zmienił nieco tytuł serialu, to znaczy dodał podtytuł. Jesienią będziemy oglądać więc "American Horror Story: Asylum". Nowa historia będzie dziać się w latach 60. w ośrodku dla chorych psychicznie kryminalistów, który poprowadzi Jessica Lange. Praca na planie 2. sezonu już trwa, premiera przewidziana jest na październik.

3. "Girls" i "Enlightened" wracają w styczniu. Stacja HBO ogłosiła podczas panelu TCA Press Tour, że dwa seriale komediowe, "Girls" i "Enlightened", powracają w styczniu 2013 roku.

4. Chris Noth w 2. sezonie "Girls"? Producentka wykonawcza "Girls" Jenni Konner wrzuciła na Twittera zdjęcie, na którym jest z Leną Dunham i Chrisem Nothem, z dopiskiem "Spoiler alert?". Nie wiadomo, kogo miałby zagrać Mr. Big.

5. Gwiazdy "Mad Men" finalizują 2-letnie kontrakty. "Mad Men" ma jeszcze być emitowany przez dwa sezony, nic więc dziwnego, że już zaczyna się finalizowanie kontraktów. Deadline donosi, że January Jones, Elisabeth Moss i Vincent Kartheiser podpisali kontrakty na dwa lata. Wszyscy mają dostać spore podwyżki, będą zarabiać 6-cyfrowe sumy za odcinek. Bliska finalizacji kontraktu jest też Christina Hendricks, która również dostanie podwyżkę. Produkcja 6. sezonu "Mad Men" zaczyna się w październiku, co moim zdaniem oznacza, że nie mamy co spodziewać się premiery wcześniej niż latem 2013 roku (w zeszłym roku zdjęcia zaczęły się w lipcu).

6. Charlie Robinson w "Hart of Dixie". W 2. sezonie "Hart of Dixie" pojawi się Charlie Robinson. Zagra sierżanta Jeffriesa, dziadka Ruby Jeffries (Golden Brooks), która powróci do BlueBell i szybko zaprzyjaźni się z Zoe. Serial wraca 2 października.

7. "Smash" we wrześniu w Canal+. 20 września na antenie Canal+ zadebiutuje serial muzyczny "Smash". Będzie on pokazywany co czwartek o godz. 21:00 - co tydzień dwa nowe odcinki.

8. Marka CBS wchodzi do Polski. Kanały Chello Zone (Zone Reality, Zone Romantica i Club TV) zamienią się wkrótce w kanały marki CBS. Zone Romantica stanie się CBS Action, Club TV - CBS Drama, a Zone Reality - CBS Reality. Taką zamianę zrobiono w Wielkiej Brytanii i okazało się, że oglądalność wzrosła. Teraz w 83 krajach kanały Chello Zone zostaną przekształcone w CBS.

REKLAMA