Wagner Moura powrócił do świata "Narcos" jako reżyser – zobaczcie materiał z kręcenia "Narcos: Meksyk"

Wagner Moura na planie "Narcos: Meksyk" (Fot. Nicole Franco/Netflix)

Wagner Moura zachwycił jako Pablo Escobar w "Narcos". Aktor powrócił do świata narkotykowych bossów, tym razem stając po drugiej stronie kamery. Zobaczcie go w roli reżysera.

Na Netfliksie pojawił się trzeci i zarazem finałowy sezon serialu "Narcos: Meksyk". Swój udział w produkcji miał nie kto inny jak Wagner Moura, odtwórca roli Pabla Escobara w "Narcos". Jak sprawdził się w roli reżysera?

Narcos: Meksyk – Wagner Moura jako reżyser 

Netflix podzielił się materiałem, w którym ekipa "Narcos: Meksyk" oraz sam Wagner wypowiadają się na temat współpracy. Jak przyznał aktor, "Narcos" jest bliskie jego sercu, dlatego praca przy produkcji była dla niego czystą frajdą.

Na temat pracy z aktorem wypowiedział się showrunner serialu, Carlo Bernard. W rozmowie z  Entertaiment Weekly zapewniał, że wszystkim wspaniale współpracowało się z Mourą.

– Przedstawiłem mu ten sezon i od razu był bardzo entuzjastyczny. Dostał dwa duże odcinki, z największymi scenami, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy. Obsada i ekipa go pokochali, a wszyscy inni aktorzy byli podekscytowani możliwością pracy z nim. On jest po prostu wspaniały, to taki miły, uprzejmy facet i naprawdę miło było mieć go z powrotem – powiedział.

Bernard podkreślił również, że był pod ogromnym wrażeniem pracy, którą wykonał aktor jako reżyser. Sam Moura powiedział, że chciał wprowadzić do serialu trochę klimatu z oryginalnego "Narcos".

– To, co również chciałem zrobić, to wprowadzić trochę energii z pierwszych sezonów. Na przykład, całe ujęcie podąża za aktorem. Nie lubię znaczników [miejsc, w których mają stać], jeśli aktorzy gdzieś idą, my gonimy za nimi.

Wagner Moura wyreżyserował odcinki "GDL" oraz "Los Juniores". Akcja 3. sezonu "Narcos: Meksyk" dzieje się w latach 90., kiedy rozpoczyna się globalizacja narkobiznesu. Podczas gdy teraz już niezależne kartele walczą o przetrwanie w czasach politycznych wstrząsów i eskalacji przemocy, wyrasta nowe pokolenie meksykańskich królów. Ale w tej wojnie pierwszą ofiarą jest prawda – a każde aresztowanie, morderstwo i nalot tylko oddala prawdziwe zwycięstwo.

W obsadzie znajdują się Scoot McNairy, José María Yázpik, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Matt Letscher, Manuel Masalva, Alejandro Edda i Gorka Lasaosa, do których dołączyli w 3. sezonie m.in. Luis Gerardo Méndez ("Aniołki Charliego") Alberto Guerra ("Crime Diaries: The Candidate") i Luisa Rubino ("Simply Maria").

3. sezon Narcos: Meksyk jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA