Simon Helberg pojawi się jako Howard w "Młodym Sheldonie" – zobaczcie klip z kolejnego odcinka serialu

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Czas na kolejny występ kogoś z ekipy "Teorii wielkiego podrywu" w "Młodym Sheldonie". Zobaczcie fragment odcinka z przyszłego tygodnia, w którym Simon Helberg wraca jako Howard.

"Młody Sheldon" opowiada o szkolnych latach Sheldona Coopera, nie jest więc łatwo wpasować w serial występy dawnej ekipy "Teorii wielkiego podrywu". Mimo to od czasu do czasu twórcom się to udaje.

Młody Sheldon – Simon Helberg wróci jako Howard

W odcinku "Młodego Sheldona" z 18 listopada, "An Introduction to Engineering and a Glob of Hair Gel", pojawi się gościnnie Simon Helberg, czyli Howard. Nie zobaczymy go jednak, a jedynie usłyszymy, jak wraz z dorosłym Sheldonem (Jim Parsons) próbują zrobić wstęp do inżynierii – i oczywiście udaje im się posprzeczać.

Odcinek opowie o początkach trudnej relacji doktora Coopera z inżynierią. W klipie poniżej możecie zobaczyć także Lance'a Reddicka ("Fringe"), który zagra profesora Bouchera – w jakimś stopniu odpowiedzialnego za to, że Sheldon nie polubił inżynierii. W odcinku wróci też Reba McEntire jako June, była żona Dale'a.

Steve Molaro, współtwórca "Młodego Sheldona", w rozmowie z TVLine zapewnia, że będzie to jeden z najlepszych odcinków serialu.

– Uwielbiamy to, że możemy co tydzień odkrywać historię Sheldona Coopera w "Młodym Sheldonie". Ale zawsze jest jeszcze fajniej, kiedy możemy włączyć do fabuły easter eggi z "Teorii wielkiego podrywu". Ponowne nawiązanie współpracy z Simonem, aby pomóc wyjaśnić długą nienawiść Sheldona do inżynierii, było spełnieniem marzeń.

Jim i Simon – nawet nagrywając narrację na Zoomie – nie zgubili rytmu, kiedy się przekomarzali jako Sheldon Cooper i Howard Wolowitz. Plus, w tym odcinku wraca Reba McEntire i zostaje przedstawiony Lance Reddick jako pierwszy profesor inżynierii Sheldona. To zdecydowanie jeden z naszych najlepszych odcinków.

To nie pierwszy raz, kiedy w "Młodym Sheldonie" pojawi się ktoś z "Teorii wielkiego podrywu". Kaley Cuoco (Penny) zagrała w 3. sezonie w jednym z koszmarów głównego bohatera. W 4. sezonie usłyszeliśmy głos Mayim Bialik jako Amy – razem z Sheldonem zdradzili, że zdecydowali się dać dziecku na imię Leonard. Howard był obecny, ale tylko w młodszej wersji (w tej roli wystąpił Ethan Stern), kiedy pojawił się w finale 2. sezonu wraz z młodszymi wersjami pozostałych bohaterów.

Młody Sheldon – nowe odcinki w piątki na HBO GO

REKLAMA