8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Czy Jason Segel odchodzi z "How I Met Your Mother"? Kim są nowe twarze w "New Girl"? Co w 2. sezonie "Up All Night"? A oprócz tego "Dwóch i pół", "Parks and Recreation", "Hannibal". Uwaga na spoilery!

1. Czy Jason Segel odchodzi z "How I Met Your Mother"? Pytaliście mnie wczoraj na Twitterze, czy 9. sezon "HIMYM" będzie bez Marshalla. Odpowiedź brzmi: nie wiem. Plotka wzięła się stąd, że Segel rozmawiał z australijskim kurier.at. Opowiadał o swojej nieźle rozwijającej się karierze filmowej i jednocześnie miał rzucić mimochodem: "Od dawna gram miłego faceta i po 8. sezonie zrezygnuję z 'HIMYM'". Zrobił się oczywiście od razu szum, nie wiadomo czy uzasadniony. OK, Segel chce odejść, ale po pierwsze nie wiadomo jeszcze, czy 9. sezon w ogóle będzie, a po drugie rzecznik aktora od razu wszystko zdementował. Czyli wiemy, że nic nie wiemy. Sądzę więc, że Segel wytrzyma jeszcze ten jeden sezon (jeśli takowy będzie), o ile dostanie odpowiednią rekompensatę finansową.

2. Jay Hernandez w "Last Resort". Znany m.in. z "World Trade Center" Jay Hernandez wystąpi w ośmiu odcinkach nowego serialu "Last Resort". Nie będzie on jednym z członków zbuntowanej załogi łodzi podwodnej, przeciwnie, będzie facetem, "sprawdzającym lojalność" opuszczonej przez jednego z bohaterów żony.

3. Co w 2. sezonie "Up All Night"? W 2. sezonie "Up All Night" pojawi się Sean Hayes w roli dawnego akompaniatora Avy. A wszystko dlatego, że Ava będzie będzie mieć pecha: jej program zostanie skasowany. Co oznacza, że bez pracy zostanie też Reagan. Czy w związku z tym to ona będzie w domu z dzieckiem, a Chris pójdzie do pracy? Możliwe, że przez jakiś czas właśnie tak to będzie wyglądać.

4. Tytuł 2. odcinka 5. serii "Parks & Rec". W 1. odcinku nowego sezonu Leslie Knope pojedzie do Waszyngtonu, a w drugim? A w drugim poznamy "City Councilor Knope".

5. Nowe postaci w "New Girl". W 2. sezonie "New Girl" zobaczymy kilka nowych twarzy. Anna Maria Horsford zagra mamę Winstona, Charmaine Bishop. Z kolei Nelson Franklin zagra nowego chłopaka Cece, Robby'ego - miłego faceta, który okropnie tańczy. Natomiast Josh Grad pojawi się w premierze 2. sezonu jako facet o imieniu Bearclaw, dostawca piwa w knajpie, gdzie pracuje Nick. Bearclaw będzie starał się przyciągnąć uwagę Jess.

6. Główna rola kobieca w "Hannibalu" obsadzona. Caroline Dhavernas ("Wonderfalls ") zagra panią doktor Alana "Al" Bloom, która jest psychiatrą, protegowaną Hannibala Lectera. Na co dzień kobieta wykłada psychologię na uniwersytecie Georgetown oraz jest konsultantką FBI. To ona przedstawi swojemu mentorowi agenta Jacka Crawforda (Laurence Fishburne).

7. Brit Morgan w "Dwóch i pół". Znana z roli Debbie w "True Blood" Brit Morgan pojawi się w 10. sezonie "Dwóch i pół". Zagra Jill, kobietę, którą Walden spotka w barze i zabierze do domu na plaży. Aktorka pojawi się już w premierze 10. serii, która będzie miała miejsce 27 września.

8. Z "Plotkary" do "Castle". Caroline Lagerfelt, która grała w "Plotkarze" babcię Sereny, pojawi się w 5. sezonie "Castle". Zagra Angelicę Henley, bogatą kobietę, która zatrudniała ofiarę w jednej ze spraw prowadzonych przez Beckett i Castle'a.

REKLAMA