"Przybysze" – jest zwiastun i data premiery 2. sezonu. Kuba Rozpruwacz grasuje we... współczesnym Oslo?

"Przybysze" (Fot. HBO)

W stolicy szaleje historyczny morderca! Norweski miks kryminału i science fiction "Przybysze" powraca z 2. sezonem – zobaczcie zwiastun i dowiedzcie się, kiedy premiera nowych odcinków.

"Przybysze" pojawili się na HBO w 2019 roku i zdobyli popularność nie tylko w rodzimej Norwegii. Produkcja, którą polecaliśmy w naszym cyklu Serialowa alternatywa, powróci 5 grudnia z sześcioodcinkowym 2. sezonem.

Przybysze – zwiastun 2. sezonu norweskiego serialu

Nowy sezon rozpoczyna się w Oslo, którym wstrząsa brutalne morderstwo. Lars i Alfhildr rozpoczynają wspólne śledztwo, które łączy kilka krajów i stuleci w jednym pytaniu: czy Kuba Rozpruwacz mógł przeniknąć do współczesności? Policyjni detektywi wkrótce zdają sobie sprawę, że aby rozwiązać zagadkę, mogą ufać wyłącznie sobie.

W 2. sezonie serialu "Przybysze" w rolach głównych – jako Alfhildr i Lars – ponownie występują Krista Kosonen i Nicolai Cleve Broch, powraca również Tobias Santelmann ("Upadek królestwa"). Do obsady dołączą Paul Kaye ("Gra o tron"), Ann Akin ("Mogę cię zniszczyć"), Jade Anouka ("Mroczne materie"), Billy Postlethwaite ("Czarnobyl"), Hedda Stiernstedt ("The Restaurant") oraz Philip Rosch ("Alienista").

Twórcami są Eilif Skodvin i Anne Bjørnstad ("Lilyhammer"), a reżyserem Jens Lien.

Przybysze sezon 2 – premiera 5 grudnia na HBO GO

REKLAMA