6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

gossip-girl-000300a

"Plotkara" (Fot. CW)

Blair z "Plotkary" w seksownej reklamie. Nowy projekt SyFy z udziałem M. Night Shyamalana. Kto pojawi się w finale "Trawki? A poza tym "Chicago Fire", "Once Upon a Time", "90210".

1. Jeffrey DeMunn w "Chicago Fire". Gwiada "The Walking Dead" Jeffrey DeMunn pojawi się w nowym serialu NBC "Chicago Fire" - podaje "Entertainment Weekly". Serial, który ma opowiadać o losach strażaków z Remizy 55 w Chicago, zadebiutuje na antenie NBC 10 października. To pierwsza rola telewizyjna DeMunna po "TWD" gdzie grał Dale'a.

2. SyFy zamawia pilota u M. Night Shyamalana. Serwis The Hollywood Reporter podaje, że Syfy zamówiło pilota serialu u reżysera M. Night Shyamalana. Serial ma nazywać się "Proof" i ma opisywać historię milionera, który wyznaczył nagrodę za udowodnienie istnienia życia po śmierci, po tym jak jego rodzice zginęli w wypadku.

3. Nowa postać w finale "Trawki". Znana z "American Pie" Natasha Lyonne pojawi się w finale "Trawki". Ma tam zagrać postać o imieniu Tiffani. Finał serialu zostanie wyemitowany 16 września.

4. Kto będzie Kapitanem Hakiem w "Once Upon a Time"? Znany z roli w "Dynastii Tudorów" aktor Colin O'Donoghue będzie pojawiać się w 2. sezonie "Once Upon a Time" jako Kapitan Hak. Serial powraca na antenę ABC 30 września.

5. Z "The Secret Circle" do "90210". Znana z "The Secret Circle" Jessica Parker Kennedy będzie pojawiać się jako postać o imieniu Megan w 90210 - pisze Deadline.com.

6. Leighton Meester w reklamie Very Wang. Startuje nowa kampania reklamowa zapachu Lovestruck Floral Rush od Very Wang z udziałem Leighton Meester (czyli Blair) z "Plotkary".

meester1

REKLAMA