Z tej rozmowy nabija się cała Ameryka – i Penn Badgley. Tytuł serialu "Ty" wywołał konfuzję w Fox News

"Ty" (Fot. Netflix)

Serialowe tytuły mogą budzić wątpliwości – nawet gdy mowa o popularnych produkcjach. Nazwa serialu "Ty" od Netfliksa stała się punktem zapalnym dyskusji podczas transmisji na Fox News.

"Ty" to serialowy thriller od Netfliksa, który cieszy się dużą popularnością. Niedawno na platformie pojawił się 3. sezon serialu, a jeszcze przed jego premierą ogłoszono, że powstanie także kolejny. Tymczasem nazwa serialu – która i w języku polskim, i w angielskim brzmi dziwnie w zdaniu, jeśli nie dodamy od razu, że chodzi właśnie o serial – wprawiła w prawdziwą konfuzję prowadzącą Fox News.

Ty – absurdalna rozmowa o serialu w Fox News

Jak podaje Screen Rant, wszystko wydarzyło się 16 listopada podczas transmisji Fox News. Prowadząca Laura Ingraham gościła w studiu dziennikarza Raymonda Arroyo. Podczas rozmowy Arroyo wspomniał o odcinku serialu "Ty", w którym poruszono temat szczepień na odrę. Skonfundowana Ingraham nie zrozumiała, że chodzi o serial i zaczęła kłócić się z gościem, że nigdy nie miała odry.

Oryginalny tytuł serialu to "You" – po polsku niełatwo oddać kompletnie absurdalny wydźwięk dyskusji, jednak wymianę zdań można przetłumaczyć mniej więcej w taki sposób:

– Oglądałem odcinek "Ty", gdzie pojawiła się odra.

– Czekaj, czekaj, kiedy ja wspomniałam o odrze?

– Nie wiem, to było w "Ty".

– Co było o mnie? O czym ty mówisz? Nigdy nie miałam odry. Nie nagraliśmy odcinka o odrze i szczepionkach. Czy to jest jakiś żart?

– To było w "Ty"!

– Raymond, nigdy nie miałam odry. O czym ty gadasz? To głupie.

– To był odcinek serialu, Laura.

– Jakiego serialu?

– "Ty"!

Do sytuacji odniósł się sam Penn Badgley. Aktor nie jest przekonany, że sytuacja była autentyczna i zwraca uwagę na to, że Arroyo wyraźnie robi przerwy, czekając na odpowiedź ze strony prowadzącej. Czyżbyśmy wszyscy padli ofiarą żartu ze strony Fox News?

A co dalej z historią Joego? Na razie o niewiele wiadomo, ale spekulacji na temat nowych odcinków nie brakuje. Showrunnerka nie wyklucza, że akcja przeniesie się do Paryża. Planowana data premiery nie jest jeszcze znana.

Serial Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA