Sekstaśma, heavy metal i "Pam & Tommy". Pierwszy teaser serialu Hulu z Lily James i Sebastianem Stanem

"Pam & Tommy" (Fot. Hulu)

Jak Lily James i Sebastian Stan sprawdzą się w rolach Pameli Anderson i jej ukochanego? Zdjęcia promocyjne zrobiły furorę, a do sieci właśnie trafił obiecujący teaser serialu "Pam & Tommy".

Hulu podzieliło się pierwszym teaserem serialu "Pam & Tommy". Serial zadebiutuje we środę 2 lutego 2022 roku. Wyemitowane zostaną trzy odcinki, kolejne będą ukazywać się co tydzień.

Pam & Tommy – zobaczcie teaser serialu 

Serial przedstawi wydarzenia dotyczące seksskandalu z udziałem Pameli Anderson – prawdziwej seksbomby z lat 90. Sławę przyniosła jej nie tylko rola w "Słonecznym patrolu", ale również burzliwy związek z Tommym Lee, założycielem legendarnego heavymetalowego zespołu Mötley Crüe. Para pobrała się po zaledwie paru dniach znajomości, a ich związek był pożywką dla tabloidów. W serialu zobaczymy dzieje sekstaśmy pary, którą ukradł elektryk Rand (Seth Rogen, "Future Man"). Z dystrybucją pomógł mu niejaki Kasiarz (Nick Offerman, "Parks and Recreation").

W głównych rolach wystąpią Lily James ("Downton Abbey") i Sebastian Stan ("Falcon i Zimowy Żołnierz"). W serialu pojawi się również Taylor Schilling ("Orange Is the New Black") jako żona Randa, a także Andrew Dice Clay ("Hap i Leonard"), Pepi Sonuga ("Queens"), Spencer Granese ("Mayans M.C") i Mozhan Marnò ("Czarna lista").

W gronie producentów znajdują się m.in. Seth Rogen i Evan Goldberg ("The Boys"). Za reżyserię odpowiada Craig Gillespie, reżyser "Jestem najlepsza. Ja, Tonya".

Pam & Tommy – premiera w USA 2 lutego 2022 roku

REKLAMA