Olivia Colman jako morderczyni z sąsiedztwa w "Landscapers" – zobaczcie zwiastun serialu Sky i HBO

"Landscapers" (Fot. HBO)

Królowa z "The Crown" została morderczynią. Sky i HBO podzieliło się nowym zwiastunem serialu na podstawie prawdziwej historii zbrodni, w którym zobaczymy Olivię Colman.

"Landscapers" to czteroodcinkowy miniserial, który powstał we współpracy Sky i HBO.  W rolach głównych wystąpią Olivia Colman ("The Crown") i David Thewlis ("Fargo"). Serial ma na razie tylko amerykańską datę premiery na HBO – 6 grudnia.

Landscapers – zwiastun serialu z Olivią Colman

Serial oparty jest o prawdziwą historię Susan i Christophera Edwardsów. To pozornie zwyczajna para Brytyjczyków w średnim wieku, która znalazła się w samym środku dochodzenia w sprawie morderstwa, kiedy w ogródku ich domu w Nottingham znaleziono zakopane ciała. Wcześniej spędzili 15 lat, uciekając od rzeczywistości, skupując pamiątki filmowe i udając, że są w hollywoodzkim filmie.

W Landscapers wystąpią także Kate O'Flynn ("Bridget Jones: Dziecko"), Dipo Ola (We Hunt Together), Samuel Anderson ("Męska historia"), David Hayman ("Chłopiec w pasiastej piżamie"), Felicity Montagu ("Mówi Alan Partridge") oraz Daniel Rigby ("Flowers).

Scenarzystą "Landscapers" jest debiutujący w tej roli Ed Sinclair, prywatnie mąż Olivii Colman, a reżyserem Will Sharpe ("Giri/Haji"). Za produkcję odpowiedzialne jest studio, które stworzyło "Czarnobyl". Na razie serial nie ma polskiej daty premiery.

Premiera Landscapers 6 grudnia w USA na HBO

Landscapers serial olivia colman

REKLAMA