Jakie seriale zobaczymy w najbliższym tygodniu? "Hawkeye", "Wiedeńska krew", "Plotkara" i inne premiery

"Hawkeye" (Fot. Marvel/Disney+)

W tym tygodniu zadebiutuje kolejny murowany hit Marvela i Disney+, czyli "Hawkeye". Jakie jeszcze nowe seriale (i nowe sezony) będziemy mogli obejrzeć?

To już kolejny taki tydzień, kiedy najważniejsza premiera ominie Polskę. Mowa oczywiście o serialu "Hawkeye". Równo z resztą świata będziemy za to mogli oglądać 2. sezon "Wiedeńskiej krwi", "Plotkarę" czy "Dobre rady Johna Wilsona".

Wiedeńska krew (sezon 2) – 22 listopada na Epic Drama

seriale listopad co oglądać

"Wiedeńska krew" (Fot. BBC)

Młody angielski lekarz Max Liebermann (Matthew Beard) i detektyw Oskar Rheinhardt (Juergen Maurer) powracają z nowymi przygodami i śledztwami. W 2. sezonie serialu "Wiedeńska krew" zobaczycie trzy kolejne historie zaczerpnięte z powieści Franka Tallisa – w pierwszym odcinku sam Max zostaje wplątany w śledztwo w sprawie morderstwa, gdyż ofiarą jest jedna z jego pacjentek. Badając przyczynę śmierci, Max i Oskar próbują oczyścić reputację lekarza. Premiera w poniedziałek 22 listopada o godz. 21:30 na Epic Drama.

Hawkeye (nowość) – 24 listopada na Disney+

"Hawkeye" to kolejna produkcja Marvela i Disney+. W serialu, którego akcja będzie dziać się w okolicach świąt, powróci dobrze znany fanom kinowego uniwersum Marvela Clint Barton (Jeremy Renner). Towarzyszyć mu będzie młoda następczyni i zarazem jego największa fanka na świecie – Kate Bishop (Hailee Steinfeld, "Dickinson"). W jednej z drugoplanowych ról pojawi się polski aktor Piotr Adamczyk. Głównym scenarzystą serialu jest Jonathan Igla ("Mad Men", "Sorry for Your Loss")

Szczera prawda (nowość) – 24 listopada na Netfliksie

"Szczera prawda" to miniserial Netfliksa, w którym Kevin Hart i Wesley Snipes zagrają braci, uwikłanych w układy w świecie celebrytów, przestępstw i kłamstw. Hart wcieli się fikcyjną wersję samego siebie, pochodzącego z Filadelfii komika Kida, z kolei Snipes będzie jego problematycznym starszym bratem Carltonem. Showrunnerem jest Charles Murray ("Synowie Anarchii").

Hanna (sezon 3) – 24 listopada na Prime Video

"Hanna" powraca z finałowym sezonem. Tytułowa bohaterka, z pomocą byłej agentki CIA Marissy Wiegler, podejmie w nim próbę zniszczenia Utrax, złowrogiej organizacji, która ją stworzyła.

Plotkara (sezon 1B) – 25 listopada na HBO GO

Nowa "Plotkara" powraca tymczasem z drugą częścią 1. sezonu. Tym razem nowe odcinki będziemy oglądać na HBO GO równo z amerykańską premierą.

Dobre rady Johna Wilsona (sezon 2) – 27 listopada na HBO GO

"Dobre rady Johna Wilsona" to jedno z najlepszych serialowych zaskoczeń tego roku. Nietypowy dokumentalista powraca z sześcioma odcinkami, które będziemy mogli oglądać co sobotę na HBO GO.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Byle do dzwonka (sezon 2) – premiera 24 listopada w USA, zwiastun tutaj

· Nie ma jak w rodzinie (sezon 5) – premiera 25 listopada na Netfliksie, zwiastun tutaj

· South Park: Post COVID (odcinek specjalny) – premiera 25 listopada w USA, zwiastun tutaj

· The Hot Zone: Anthrax – premiera 28 listopada w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA