"Riverdale" odniesie się do finału "Chilling Adventures of Sabrina". Dowiemy się, jak wiedźmie udało się wrócić

"Riverdale" (Fot. The CW)

Informacja, że Sabrina Spellman zawita do Riverdale, wywołała niemałe poruszenie. Jaką rolę odegra? Stacja The CW podzieliła się oficjalnym opisem odcinka z występem Kiernan Shipki.

6. sezon "Riverdale" ruszył z kopyta, od początku rzucając widzów na głęboką wodę. Już na wstępie pożegnaliśmy głównego bohatera, a twórca obiecał, że to dopiero początek.

Riverdale sezon 6 – co wydarzy się w odcinku z Sabriną?

Kiernan Shipka pojawi się w 4. odcinku 6. sezonu o tytule "Witching Hour(s)".  Będzie on częścią pięcioodcinkowego wydarzenia "Rivervale" i jak donosi portal CBR, stacja The CW podzieliła się oficjalnym opisem odcinka.

Sabrina Spellman przybywa do Rivervale! Kiedy kometa Baileya przelatuje nad Rivervale, Cheryl (Madelaine Petsch) i Nana Rose (gościnnie Barbara Wallace) powracają do tragicznych historii kobiet Blossom na przestrzeni lat. W międzyczasie jedyne w swoim wydarzenie skłania Cheryl do przywołania do Rivervale znajomej twarzy – Sabriny Spellman (gościnnie Kiernan Shipka).

Czarownica pojawi się w miasteczku, by pomóc Cheryl w związku z pewnym urokiem. "Chilling Adventures of Sabrina" zostało niespodziewanie skasowane, a finał wywołał mieszane uczucia.

Riverdale sezon 6 odcinek 4

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Przypomnijmy – Sabrina poświęciła swoje życie i w ostatniej scenie serialu widzieliśmy jak w zaświatach dołącza do niej Nick (Gavin Leatherwood). Showrunner Roberto Aguirre-Sacasa wyjaśnił, że odcinek odniesie się do finału "Chilling Adventures of Sabrina".

– Zdecydowanie odnosimy się do finału "Chilling Adventures of Sabrina", mamy świadomość, jak to się skończyło i wiemy, w jaki sposób udało jej się wrócić –  zdradził w rozmowie z Entertainment Weekly.

Czy zobaczymy również innych bohaterów z "Chilling Adventures of Sabrina"? Tego dopiero się dowiemy – przed nami jeszcze drugi i trzeci odcinek, a każdy z nich ma mieć inny klimat.

Kolejne odcinki Riverdale we środy na Netfliksie

REKLAMA