W przyszłym roku odkryjemy "Kim jest Anna?". Serial Netfliksa z Julią Garner ma zwiastun i datę premiery

"Kim jest Anna?" (Fot. Netflix)

Znana z "Ozark" Julia Garner wcieli się w  dziedziczkę/oszustkę w serialu Netfliksa, stworzonym przez Shondę Rhimes. Do sieci trafił teaser, a wraz z nim – data premiery.

Umowa Shondy Rhimes z Netfliksem dostarczyła nam "Bridgertonów", ale na tym się nie skończy. Już wkrótce poznamy odpowiedź na pytanie "Kim jest Anna?". Limitowany serial ma liczyć 10 odcinków, które wylądują na platformie 11 lutego 2022 roku.

Kim jest Anna? – teaser serialu z Julią Garner

Serial powstał w oparciu o artykuł "New York Magazine" pt. "Jak Anna Delvey oszukała nowojorskich imprezowiczów – i ich banki". Fabuła skoncentruje się wokół dziennikarki (Anna Chlumsky, "Veep"), próbującej odkryć, czy Anna Delvey (Julia Garner, "Ozark") – młoda kobieta, przedstawiająca się jako dziedziczka z Niemiec, która wkręciła się do śmietanki towarzyskiej Nowego Jorku – to prawdziwa szczęściara czy oszustka. Podczas śledztwa na temat czekającej na proces Anny dziennikarka nawiązuje z oskarżoną mroczną, zabawną i skomplikowaną relację.

W pozostałych rolach wystąpią m.in. Katie Lowes ("Skandal"), Jeffy Perry ("Skandal"), Laverne Cox ("Orange Is the New Black"), Alexis Floyd ("The Bold Type"), Arian Moayed ("Sukcesja"), Terry Kinney ("Billions"), Anders Holm ("Workaholics") i Anna Deveare Smith ("For the People").

Kim jest Anna? – premiera 11 lutego na Netfliksie

kim jest anna serial julia garner

REKLAMA