Liev Schreiber powraca jako Ray Donovan – zwiastun i data premiery filmu, który pozamyka serialowe wątki

"Ray Donovan" (Fot. Showtime)

"Ray Donovan" został niespodziewanie skasowany po 7. sezonie, ale Showtime się zreflektował i zamówił film. Zobaczcie, jak Liev Schreiber znów przemienia się w Raya w zwiastunie.

"Ray Donovan" był rozplanowany na osiem sezonów, ale Showtime zrobił niemiłą niespodziankę i fanom, i twórcom, po 7. sezonie oznajmiając, że już wystarczy. Zostaliśmy z niedomkniętymi wątkami i licznymi pytaniami – na które ma odpowiedzieć film, zamówiony po tym, jak fani zaczęli głośno wyrażać niezadowolenie.

Ray Donovan – zwiastun filmowej kontynuacji

Showtime ogłosił, że dwugodzinny film, który zakończy historię Raya Donovana, będzie mieć premierę 14 stycznia 2022 roku. Akcja filmu rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z finału 7. sezonu, który wyemitowano w styczniu 2020 roku. Mickey (Jon Voight) ucieka, zaś Ray (Liev Schreiber) robi co może, żeby go znaleźć i powstrzymać, zanim dojdzie do kolejnej rzezi. W filmie zobaczymy obu bohaterów w teraźniejszości, ale też zagłębimy się w ich relację w przeszłości – 30 lat temu.

Scenariusz filmu napisali wspólnie showrunner "Raya Donovana" David Hollander i Liev Schreiber, a reżyserem jest Hollander. Oprócz duetu odtwórców głównych ról w filmie powrócą Eddie Marsan jako Terry, Dash Mihok jako Bunchy, Pooch Hall jako Daryll, Kerris Dorsey jako Bridget, Katherine Moennig jako Lena, a także Kerry Condon jako Molly Sullivan.

Na razie nie wiadomo, kiedy filmowy "Ray Donovan" będzie dostępny w Polsce.

Ray Donovan – premiera filmu 14 stycznia w USA

REKLAMA