"Bajer z Bel-Air" w wersji dramatycznej – zobaczcie teaser. Will Smith recytuje słowa z kultowej czołówki

"Bel-Air" (Fot. Peacock)

"Bajer z Bel-Air" to kultowy sitcom, który w przyszłym roku powróci w nowej odsłonie – w innym klimacie. Platforma Peacock właśnie podzieliła się teaserem dramatycznego serialu "Bel-Air".

Popularny w latach 90. serial "Bajer z Bel-Air" powraca w zupełnie nowej wersji. "Bel-Air" to dramatyczny reboot kultowej komedii, którą pokaże platforma Peacock. Już teraz możecie zobaczyć pierwszy teaser, w którym Will Smith recytuje słowa z dawnej czołówki.

Bajer z Bel-Air powraca – zwiastun nowej wersji 

"Bel-Air" będzie składać się z godzinnych odcinków, opowiadających historię analogiczną do tej z oryginału. Tak jak w "Bajerze w Bel-Air", będziemy obserwować skomplikowaną podróż Willa z ulic Filadelfii do willi w zamożnej dzielnicy Los Angeles. Według twórców historia nie straci nic z oryginalności, za to bardziej zagłębi się w konflikty, emocje i uprzedzenia, czego nie udało się w pełni pokazać w 30-minutowym sitcomie.

Twórcy serialu, T.J. Brady ("The 100") i Rasheed Newson ("Narcos"), nie ukrywają, że zależy im na oddaniu pełnej sprawiedliwości oryginałowi i podkreślają, na czym skupili się w nowej wersji.

– "Bel-Air" to opowieść o dojrzewaniu, która celebruje siłę i miłość czarnej rodzin. Pozostaliśmy wierni oryginalnemu założeniu serialu. Jednakże nasz nowy serial wprowadza Willa i rodzinę Banksów do świata, jaki znamy teraz. Powołanie do życia tych ikonicznych postaci i wplecenie ich w kulturowy rytm naszych czasów było dla nas czymś niesamowitym. Serial był ważną częścią naszego dorastania, wiązał się ze wspomnieniami i radością z oglądania samych siebie przedstawionych w telewizji, więc ważne jest dla nas, aby oddać szacunek temu dziedzictwu – powiedzieli w  oświadczeniu.

W nowego Willa Smitha wcieli się Jabari Banks. Adrian Holmes ("Arrow") zagra wujka Phillipa Banksa, Cassandra Freeman ("The Enemy Within") to nowa ciotka Vivian Banks, a Olly Sholotan wcieli się w kuzyna Carltona. Coco Jones ("Good Luck Charlie") wystąpi jako Hilary, Akira Akbar ("Kapitan Marvel") jako Ashley, a Jimmy Akingbola ("Holby City") jako lokaj Geoffrey. Serial będzie mieć również własną wersję Jazza, kolegi Willa, którego zagra Jordan L. Jones ("Rel").

Bel-Air – premiera w 2022 roku na Peacock

REKLAMA