Miasteczko z koszmarów i potwory w serialu "From". Zobaczcie zwiastun horroru sci-fi z Michaelem z "Lost"

"From" (Fot. Epix)

Miasteczko rodem z horroru, tajemnicze potwory i Harold Perrineau jako szeryf walczący o przetrwanie. Zobaczcie zapowiedź "From", horroru z dodatkiem sci-fi od producentów "Lost".

"From" to nowy serialowy horror telewizji Epix. Produkcja, w której ekipie są producenci i jedna z gwiazd "Lost", zadebiutuje w USA 20 lutego przyszłego roku.

From – zwiastun serialowego horroru od ekipy Lost

Akcja "From" będzie działa się w amerykańskim miasteczku, które więzi każdego, kto tam wjedzie. Niechętni mieszkańcy walczą o zachowanie poczucia normalności, jednocześnie szukając drogi ucieczki i walcząc z zagrożeniem z pobliskiego lasu – w tym przerażającymi potworami, które wychodzą po zmierzchu. Harold Perrineau ("Lost") wcieli się w szeryfa, który trzyma ludzi w ryzach przy użyciu drakońskich metod i jednocześnie szuka sposobu na zakończenie tego koszmaru.

Twórcą "From" jest John Griffin ("Crater"), a producentami wykonawczymi – Jack Bender ("Lost", "Mr. Mercedes) i Jeff Pinkner ("Lost", "Fringe"). W serialu wystąpią również m.in. Catalina Sandino Moreno ("The Affair"), Eion Bailey ("Dawno, dawno temu"), Ricky He ("The Good Doctor") i David Alpay ("Castle Rock").

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy i na której platformie serial będzie dostępny w Polsce.

From – premiera serialu 20 lutego 2022 w USA

REKLAMA